en f

Novinka

25 let Agroječmínku: lukromácký podnik slaví čtvrtstoletí

04/07/2018

Lukromácká společnost Agroječmínek slaví v letošním roce úctyhodných 25 let. Tento podnik sídlící v Chropyni na Kroměřížsku tenkrát založilo 7 společníků, tehdejších zaměstnanců Státního statku Kroměříž. 

Právě oni na tehdejších dvou střediscích pracovali a rozhodli se středisko v Chropyni v rámci velké privatizace zprivatizovat. Společnost LUKROM do Agroječmínku majetkově vstoupila v roce 2002. V průběhu let bylo do provozu investováno několik desítek milionů korun. Díky tomu a zejména pak díky dlouhodobému pracovnímu úsilí všech zaměstnanců je dnes Agroječmínek významným chovatelem holštýnského skotu.

 

 

„Velmi rád bych proto všem zaměstnancům Agroječmínku upřímně poděkoval za náročnou, usilovnou, obětavou a zodpovědnou práci! A co popřát do dalších let? Ať nám zdraví slouží a ať se nám daří. To první není zcela v naší moci a o to druhé se každodenní poctivou prací úspěšně snažíme již 25 let. Všem zaměstnancům Agroječmínku ještě jednou velké díky,“ vzkázal šéf podniku prvovýroby Agroječmínek s.r.o. Petr Nevařil.

nahoru