en f

Novinka

Agrochemici bilancovali sezonu v Pozlovicích

10/12/2019

Blížící se konec letošního roku znamená i bilancování pro naši divizi Agrochemie, která je nezbytnou součástí holdingu LUKROM. Společně s našimi váženými partnery jsme se sešli tradičně v prostorách hotelu Adamantino v Pozlovicích. Akce se konala 5. 12. 2019 a na Luhačovicku se nás sešla více než stovka.  

Odborné debaty, hodnocení pěstitelské sezony, ale i setkání u sklenky dobrého vína. Divize agrochemie, která spadá do skupiny LUKROM opět pořádala akci určenou agronomům spolupracujících zemědělských firem a regionálním zástupcům dodavatelů agrochemie, osiv a hnojiv. Na letošní příjemné setkání v přátelském duchu zavítalo až 150 návštěvníků.

Na letošním setkání agronomů vystoupil poslanec Poslanecké sněmovny ČR Ing. Marian Jurečka, který stručně zrekapituloval aktuální situaci českých zemědělců a další změny v legislativě. 

Velice příjemným oživením byla přednáška prof. Josefa Soukupa z České zemědělské univerzity v Praze. Profesor Soukup hovořil o chemické ochraně pod společenským a politickým vlivem, konkrétně pak o v současném době velmi diskutovaném glyfosátu.

Po ukončení pracovní části byl připraven bohatý raut, koštování vína a o "mikulášské překvapení" se postaral známý bavič a český herec Josef Alois Náhlovský se svou hudební kapelou. 

 

Na bohatou fotogalerii se můžete podívat již nyní na našem webu

nahoru