en f

Novinka

Agrochemici chystají trojsérii odborných seminářů v Lázních Leopoldov

24/01/2020

Se začátkem nového roku se nám rozjely i tradiční agrochemické semináře společnosti LUKROM, které pořádáme pro naše zákazníky. První z nich už máme za sebou. Co nás čeká dál? Pojďme se společně mrknout na program.

Ve druhém lednovém týdnu odstartovaly odborné semináře divize agrochemie naší společnosti.

„Byl věnovaný a společně s dodavatelskými firmami zaměřen na problematiku výroby a výběru odrůd jednotlivých druhů osiv. Poděkování patří všem, kteří přispěli k velmi dobré úrovni této akce,“ zhodnotil vydařený start jeden z našich agrochemiků Michal Pečenka.

Série seminářů se nyní přesune do sirnatých lázní na Smraďavce, které jsou součástí Buchlovic a nachází se v malebném údolí Chřibů nedaleko buchlovského zámku a hradu Buchlova.

V prostorách rekreačního střediska Lázně Leopoldov zde proběhne několik akcí a to 7. února, 14. února a 21. února vždy se svým vlastním odborným programem na téma Nabídka pesticidů zúčastněných firem pro rok 2020.

„Mezi přednášejícími se objeví zástupci společností jako jsou například AgroProtec, Corteva, Sharda, Agra Group či NUFARM,“ přiblížil další z agrochemiků František Váňa, který má trojsérii seminářů na Smraďavce pod svou taktovkou.

nahoru