en f

Novinka

Anglická značka JCB obsadí ve čtvrtek středisko ve Valmezu. Buďte u toho!

23/09/2019

Již za několik málo dní obsadí středisko ve Valašském Meziříčí žlutá vlna zemědělské techniky JCB. Co všechno bude k vidění a na co se těšit během celodenního programu? To nám prozradil šéf projektu JCB Petr Sedláček.

"Uspořádat tzv. „ JCB DEN“ už jsem měl v plánu asi od roku 2015. Vždycky jsem chtěl uspořádat takový den předvedení veškerého sortimentu strojů, kde by se vystavovaly stroje staticky a demonstrovaly dynamicky,“ svěřil se šéf projektu JCB Petr Sedláček.

Po polních „lukromáckých“ dnech v Šaraticích a Tlumačově se tedy konečně dočkal i anglický velikán.

Hlavním impulzem bylo představení nové generace teleskopických manipulátorů LOADALL, které společnost JCB začala dodávat na náš trh od konce letošního června.

JCB DEN se uskuteční ve čtvrtek 26.9. na našem středisku ve Valašském Meziříčí, kde se nám naskytují ideální podmínky pro uspořádání této akce.

„Toto středisko disponuje velkým areálem s vyasfaltovanými cestami a navíc i přirozeným terénem, kde se dají udělat praktické ukázky strojů, např. terénní dráha pro Fastraky. Navíc region kolem Valašského Meziříčí dobře známe a s většinou podniků máme dobrou spolupráci, proto předpokládáme, že by i účast mohla být dobrá. Ale nespoléháme se jenom na tento region, samozřejmě zveme všechny naše obchodní partnery z celé Moravy,“ zdůraznil Petr Sedláček.

Co všechno již za pár dní budete moci ve Valašském Meziříčí vidět? Návštěvníci se mohou těšit na představení téměř celého průřezu strojů dodávaných do zemědělství: od malých kloubových nakladačů přes smykem řízené nakladače, až po velké kloubáky a traktory Fastrac. "Tím hlavním lákadlem bude ale nový teleskopický manipulátor Lodall série III, který bude touto akcí defacto oficiálně představen a uveden na náš trh!“ vzkazuje šéf projektu JCB.

 

VŠICHNI PŘÍZNIVCI ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY ZNAČKY JCB JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI. 

KLIKNI ZDE a získej více info o akci 

 

nahoru