en f

Novinka

DNY OTEVŘENCH DVEŘÍ V KROMĚŘÍŽI JSOU ZA ROHEM

25/04/2022

Středisko divize zemědělské techniky v Kroměříži po třech letech opět otevře své brány! Tradiční DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ po pandemické pauze zahájí svůj 16. ročník této akce. 

 „Jsme rádi, že po pauze, která byla způsobena pandemií, se můžeme opět vrátit k tradici a setkáme se na třídenní akci s dlouholetou tradicí u nás v Kroměříži. Akce proběhne 3.-5.5.2022 a těšíme se na Vás každý den od 9.00 do 16.00 hodin.“uvedl vedoucí střediska Jan Kubín.


Během Dnů otevřených dveří tradičně zavítalo na středisko kolem 1 200 až 1 500 hostů a je to skvělá příležitost, kdy mohou odborníci hovořit nejen o situaci v jednotlivých podnicích, ale také o zemědělství z toho globálnějšího hlediska.

 „Tato akce je jednou z největších akcí, kterou naše společnost pořádá a díky tomu má taky svoji tradici. Během tří dnů můžete u nás vidět nejenom velké množství strojů značky JCB, HORSCH a JOHN DEERE, ale především se můžeme společně propojit a setkat se, což nám po dobu pandemie hodně chybělo. “ doplnil šéf střediska v Kroměříži Jan Kubín.

 Na setkání s Vámi se těší vedení společnosti a zástupci prodejních středisek z Kroměříže, Bánova u Uherského Brodu, Valašského Meziříčí, Třebčína u Olomouce, Svitav s Hrotovic. 

Adresa: Kaplanova 1810/2D, 767 01 Kroměříž

nahoru