Novinka

HORSCH předvedl na lukromáckých polích v Tlumačově největší novinky

11/09/2019

V pořadí druhý polní den má za sebou naše společnost LUKROM a my máme nyní prostor na krátké zhodnocení. Akce se konala ve čtvrtek 5. září v Tlumačově zaměřena byla tentokrát na secí techniku HORSCH.  

Program polního dne byl rozdělen na dvě části. Ta první tvořila přednáška jednoho ze spolumajitelů a šéf vývoje společnosti HORSCH Maschinen GmbH pan Philipp HORSCH. Ten měl pro návštěvníky připravené zajímavé vystoupení na téma Aktuální vývoj v zemědělství.

Druhá část akce pak byla věnovaná aktivnímu předvádění novinek v oblasti secí techniky. Prostřednictvím živých přenosů měli návštěvníci možnost vidět detailní záběry všech nových prvků, které přítomné stroje nabízí.

 

NA BOHATOU FOTOGALERII SE MŮŽETE PODÍVAT KLIKNUTÍM ZDE

 

"Polní den hodnotíme velmi pozitivně, dynamické ukázky přímo na poli jsou za nás nejlepší možnou prezentací této techniky. Povedlo se nám na místo dopravit všechny novinky, za což jsme velmi rádi. Celá akce se samozřejmě povedla především díky organizačnímu týmu a také zaměstnancům spolenočnosti LUKROM plus s.r.o., za což jim patří velké díky," shrnula Lucie Červenková s tím, že návštěvníků se během nádnerného slunného počasí sešlo kolem dvou stovek. "Věříme, že tradice, kterou z tohoto dne chceme udělat, přiláká každý rok víc a víc lidí," doplnila.

 

Za společnost HORSCH nás v tomto roce čeká ještě návštěva pana Michaele HORSCHe. Tato návštěva spojená s přednáškou bude probíhat první týden v říjnu. Veškeré novinky společnosti HORSCH můžete dále vidět v listopadu v německém Hannoveru na výstavě Agritechnica.

Za společnost LUKROM se produktům této značky budeme nyní věnovat už zejména v rámci příprav na výstavu TECHAGRO 2020, která bude již koncem března.

PRO VIDEOREPORT Z POLNÍHO DNE TECHNIKY HORSCH KLIKNĚTE 

 

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se akce v Tlumačově zúčastnili. Věříme, že se Vám tento polní den líbil, a že společně budeme se potkávat i v dalších ročnících.

 

nahoru