en f

Novinka

HORSCH předvedl na lukromáckých polích v Tlumačově největší novinky roku 2022

09/09/2022

Polní den společnosti LUKROM odstartoval v úterý 6.9. svůj čtvrtý ročník a o novinky rozhodně nebyla nouze. Téměř čtyřicet strojů se rozjelo na polích společnosti LUKROM plus s.r.o. a ukázalo svoje přednosti.

 

Program byl rozdělen na dvě části. Ta první byla aktivní předvedení souprav strojů s komentovanými vstupy. V druhé části se pak stroje rozjeli na stanoviště hybridní zemědělství, zpracování půdy, secí technika a ochrana rostlin. Na těchto stanovištích si je zákazníci mohli vyzkoušet za doprovodu našich odborných konzultantů.

 

Celým dnem nás doprovázelo velké množství rozhovorů vedení naší společnosti, debatovali jsme o situaci v zemědělství, cenových nárustech i výhledech na příští rok. Velmi zajímavý rozhovor zazněl také z úst marketingového ředitele společnosti HORSCH Maschinen GmbH Kurta Glücka, který k nám dorazil přímo z centrály německé společnosti.

 

 

 "Polní den splnil naše očekávání, dynamické ukázky přímo na poli jsou skvělou prezentací značky HORSCH. Na polích jsme prezentovali spoustu novinek, ale především bylo vidět kompletní porfólio značky HORSCH. Organizační tým zvládl během jednoho dne celou akci na poli připravit a další den večer opustili pole v původním stavu, což zvládli na výbornou a za to jim patří díky. Tento rok nám přálo i počasí, které nám dovolilo ukázat stroje v akci, což se nám poslední 2 roky nepovedlo. O to víc nás to v tomto ročníku potěšilo,“ řekl o polním dnu jednatel společnosti Ondřej Červenka.

 

„Na akci jsme se připravovali už pár měsíců. V této době bylo nejdůležitější zajistit dostatek strojů, což se povedlo i díky našim obchodním partnerům. Za to jim patří velké poděkování. Jsem rád, že jsme na našich polích mohli odprezentovat největší novinky tohoto roku. Z polního dne tvoříme tradici a věříme, že se zákazníkům líbil a dorazí i na pátý ročník, který se uskuteční opět za rok. Dorazilo bezmála 300 návštěvníků, což je krásná účast a všem moc děkujeme,“ doplnil za LUKROM produktový manažer značky HORSCH Petr Kachník.


 

 

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se akce v Tlumačově zúčastnili. Věříme, že se Vám tento polní den líbil, a že se společně budeme potkávat i v dalších ročnících.

 

 

nahoru