Novinka

JCB DEN PŘEDSTAVIL NEJVĚTŠÍ NOVINKY

04/10/2022

Na konci září proběhl po 3 letech den značky JCB naší společnosti. Téměř 40 strojů anglické značky JCB předvedlo svoji sílu ve Valašském Meziříč. Vůbec poprvé byl v České republice představen nový JCB FASTRAC iCON.

Téměř čtyřista návštěvníků bylo součástí JCB dne naší společnosti. Akce se konala na našem středisku divize zemědělské techniky ve Valašském Meziříčí. Jak náročná je příprava takové akce? A jaká největší novinka spatřila světlo světa?

 

"Příprava takové akce probíhala týdny. S týmem kolegů řešíme nejenom program, logistiku návozu strojů, ale také spousty propagačních a marketingových materiálů. Všechny tyhle činnosti jsou již týdny v procesu a poslední dva dny přípravy vrcholí na místě. Tento rok nás bohužel při finále překvapily vydatné přeháňky, ale jinak vše probíhalo na velmi klidné vlně a za to jsem velmi rád," přiblížil přípravu akce produktový manažer Petr Sedláček.

 

JCB den pak odstartoval po 9 hodině a téměř 40 strojů předvedlo v akci jejich nejlepší kvality. " JCB značka má svoje skalní příznivce a i díky tomu k nám přijeli fanoušci této značky nejenom z Moravy, ale i Vysočiny, Znojma a Bruntálu. Celková účast na JCB dnu nám udělala velkou radost," dodal Petr Sedláček s tím, že by rád akci opakoval každé dva roky.

 

Naprostým finálem celého dne bylo představení nového traktoru JCB FASTRAC iCON. "Přicházíme na trh s inovovanou řadou traktorů JCB Fastrac, která si zachovala všechny klíčové vlastnosti, díky kterým byly i dosud traktory JCB Fastrac výjimečné. Inovace proběhla v technologiích, logice ovládání a infotainmentu. Tyto změny posouvají naše stroje mezi absolutní špičku na trhu. Uvedení této novinky na český trh se podle mě povedlo na jedničku! Hlavní změny proběhly pod kapotou, v elektronice, ovládání. Tím se změnily vlastnosti, nový je management ovládání převodovky, práce s otáčkami a tím zajištěna lepší efektivita a produktivita práce se strojem. Věřím, že tyto změny posunou naše traktory více "na pole" a otervírá se nám tímto prostor oslovit ještě větší skupinu zákazníků. Na přelom roku máme naplánované školení a testování nových traktorů JCB Fastrac iCON pro naše obchodní managery tak, aby Vám mohli stroj, co nejlépe předvést v praxi," řekl Aleš Martinec produktový manažer JCB Fastrac. 

 

 

 

 

nahoru