en f

Novinka

JOHN DEERE: mnoholetá tradice, která každoročně nabídne novinky

05/03/2019

 

KROMĚŘÍŽ | Není potřeba připomínat, že projekt John Deere má ve společnosti LUKROM mnohaletou tradici a patří k vlajkové lodi společnosti. V loňském roce se podařilo prodat přes 80 strojů JOHN DEERE.
Největší podíl na tomto čísle má prodej traktorů, ať už nižších, či vyšších řad, své zákazníky si dále našly i ostatní stroje
ze sortimentu JD: jako jsou lisy, sklízecí mlátičky, zahradní a komunální technika a další.
 
Jedním z nejzásadnějších obchodních partnerů za tuto značku se v minulém roce stal podnik ZP Mikulčice a. s., který pořídil sklízecí mlátičku JOHN DEERE S770 a dva traktory typu 6120M.
 
„Osobně musím uplynulý rok hodnotit kladně, podmínky v zemědělství nejsou jednoduché, proto jsem rád, že se projektu již stabilně dobře daří. Samozřejmě si plně
uvědomujeme, že obchod nekončí podepsanou kupní smlouvou, proto neustále pracujeme na zdokonalování servisních služeb. Máme stabilní zázemí a servisní týmy, které v rámci velikosti divize neustále doplňujeme o nové posily,“ uvedl vedoucí projektu Jan Kubín.
 
Projekt JOHN DEERE zažil opět velmi dobrý rok a v prodeji náhradních dílů se pohybuje mírně pod hranicí 80 milionů korun. Za 25 let spolupráce s touto značkou si LUKROM díky kvalitě těchto strojů a důrazu na profesionální servis vybudoval dobré jméno a bude se snažit v tomto vysoce nastaveném přístupu nadále pokračovat, zdokonalovat servisní techniky i obchodní zástupce a přiblížit se co nejvíce požadavkům náročných zákazníků.

Značka JOHN DEERE chystá také pár novinek, které budou k vidění na podzimní výstavě Agritechnica v Hannoveru.
 
 
 
Nová řada 9000 s výkonem až 970 koní
Společnost JOHN DEERE staví na úspěchu řady 8000 a představila koncem
minulého roku nové modely samochodných řezaček s výkonem 625 až 970 koní. Řada 9000 nabídne nejnovější technologii sklizně píce, poskytne
zákazníkům o 10 procent vyšší produktivitu a zároveň o 10 procent nižší spotřebu PHM než současné špičkové stroje značky John Deere.
 
Nový motor
Řezačky řady 9000 mají inovovaný design s výraznými prvky včetně dvojených
výfuků. Srdcem tří největších modelů – 9700, 9800 a 9900 – je výkonný 24,2litrový 12válcový motor Liebherr.
 
Velký tok materiálu
Vkládání s šířkou 850 mm je přizpůsobeno tak, aby zvládalo ohromný výkon
těchto strojů a zajistilo nejlepší možnou kvalitu píce a efektivitu řezání.
 
Nové zrnové procesory
Nabídka zrnových procesorů se rozšířila o model XStream KP, který nabízí velký průměr válců (250 mm) včetně 50% rozdílu rychlosti válců, čímž zvyšuje intenzitu rozvláknění o 10 % pro všechny délky řezu.
 
Systémy pro preciznost
Nové samochodné řezačky řady 9000 jsou k dispozici s ucelenou řadou precizních zemědělských systémů AMS, které zvyšují pohodlí obsluhy a kvalitu řezání.
nahoru