en f

Novinka

JOHN DEERE oslaví na veletrhu TECHAGRU jubileum

11/04/2018

V letošním roce oslaví společnost John Deere neuvěřitelných 100 let od počátku výroby traktorů. Při této příležitosti připravila, kromě jiného, akční nabídku na modely traktorů 5e, 5M, 5r, 6Mc, 6rc, 6M a 6r. Novinky od značky John Deere jsou prezentovány v pavilonu P a my jako jedni z dealerů budeme samozřejmě u toho.

 

Zemědělský veletrh TECHAGRO je první výstavou svého druhu po známé akci Agritechnica (výstava v Hannoveru), která se koná na území České republiky. Tuzemským návštěvníkům tedy značka John Deere představuje ty největší a nejzajímavější stroje. Mezi ně letos patří traktory 6250R a 5100R, první automatizovaná sklízecí mlátička S790, nové řady lisů a osmiřádkový přesný secí stroj ExactEmerge. Značka John Deere je na území České republiky dlouhodobě silná v prodeji traktorů.


"Loni tuto silnou pozici na trhu dokonce potvrdilo celkově první místo v počtu prodaných strojů v tomto segmentu. John Deere nabízí jako jediný garanci spotřeby paliva u řad traktorů 6R (šestiválcové modely), 7R a 8R. Další rozdílnou technologií je telematický systém JDLink pro správu strojů a strojového parku, který je navržený tak, aby majitelům strojů a manažerům podniků umožňoval vzdálené připojení k technice z počítače v kanceláři," sdělil vedoucí projektu John Deere Jan Kubín.

Co všechno dále systém umožňuje? Upozorňování a získávání informací o strojích v reálném čase, například údaje o poloze, využití, spotřebě paliva a údržbě tak, abyste se při optimalizaci provozu strojů mohli rozhodovat snadno a rychle. Stroje značky John Deere se letos rozkládají na ploše 2032 čtverečních metrů uvnitř pavilonu P a dalších 600 metrů zaujme na venkovní ploše. Kromě strojů a technologií nabídne svým návštěvníkům oblíbené občerstvení či Fan Shop John Deere, včetně již tradičního vyšívání jmen na reklamní předměty.

nahoru