en f

Novinka

Kdo je připraven, není zaskočen; nové JCB stroje pro vás máme naskladněny přímo v naší centrále

24/02/2022

Doslova nabouchaným vozovým parkem se může pyšnit naše strojařské středisko v Bánově, které je centrálou anglické značky JCB. LUKROM díky dostatečným objednávkám strojů zatím drží ceny v normě, a to i přes neustálé zdražování. 

 

 

„V současné době jsme schopni jako jedni z mála dodavatelů zemědělských traktorů dodat stroje v podstatě okamžitě,“ zdůrazňuje produktový manažer JCB Aleš Martinec s tím, že přes všeobecné problémy s dodávkami strojů napříč odvětvími se osvědčil objednávkový model, který v LUKROMU s kolegy praktikují již více než 2 roky. „Situací a současnou dobou jsme byli donuceni naučit se objednávat stroje na velmi dlouhou dobu dopředu,“ vysvětluje. 

„I přes někdy trochu vizionářskou práci máme obrovskou výhodu v tom, že máme neustále skladové stroje. Malou nevýhodou je nemožnost konkrétní specifikace stroje, nicméně podařilo se nám vytvořit 2-3 výbavové linie tzv. „Lukrom specs“, se kterými se díky naším obchodním manažerům vždy „trefíme“ do požadavků a potřebám našich zákazníků,“ dodává Aleš Martinec.

Díky objednávkám „s předstihem“ se LUKROMU daří držet ceny na stále zatím rozumné úrovni, a to i přes neustálé zdražování. Této možnosti by měl rychle využít každý, kdo jen uvažuje o pořízení stroje JCB na svou farmu.

„Aktuálně máme skladem i bazarovou 3230-60 Xtra, která je po velkém servisu, připravena na sezonu a za neodolatelnou cenu. Více podrobných informací našim klientům rádi sdělíme,“ doplňuje produktový „lukromácký“ manažer značky JCB.

Na středisku v Bánově najdete mimo jiné také servisní zázemí, které již v brzké době projde zásadní proměnou. Plánuje se zde totiž výstavba nové a moderní servisní haly pro středisko prodeje zemědělské techniky. Hlavní servisovanou značkou na tomto středisku je právě JCB, která má v Bánově centrálu. 

  Soubor:Joseph Cyril Bamford logo.svg – Wikipedie

 

ZAJÍMAJÍ VÁS ZEMĚDĚLSKÉ STROJE JCB NEBO UVAŽUJETE O JEJICH KOUPI?

Objevte LUKROM s kontaktujte naše obchodní zástupce.nahoru