Kloubové kolové nakladače

Objevte LUKROM

Kloubové kolové nakladače

Kloubové kolové nakladače se vyznačují velkou tlačnou silou, velkým nakládacím výkonem, kloubovou konstrukcí řízení a zvýšenou centrální polohou obsluhy stroje.

Nejen díky těmto vlastnostem se kloubové kolové nakladače JCB staly velmi zajímavými na trhu.

Tyto nakladače JCB jsou také charakterizovány nízkými provozními náklady a vysokou úrovní produktivity a právě tím si získaly většinu zákazníků.

V prvním čtvrtletí roku 2016 přichází na trh inovované nakladače s novými motory, splňující emisní normu Stage IV/Tier 4 F za použití systému SCR/AdBlue (selektivní katalytická redukce) a DOC (oxidační katalyzátor). Další viditelnou změnou u těchto kloubových nakladačů je nová kabina nesoucí označení „COMMAND PLUS“.

Nová kabina „COMMAND PLUS“ předznamenává nástup nové éry v oblasti designu kabiny. Jedinečný přístup k ergonomii je výsledkem radikálního přehodnocení a důkladného výzkumného programu. Očekávejte nejlepší komfort, výhled, ergonomii a ticho. Totálně přepracovaná konstrukce kabiny „ROPS“ umožnila posunout přední „A“ sloupky do stejné šířky, jako u zadních sloupků. Výsledkem je větší vnitřní prostor s nádherným panoramatickým čelním sklem. Pro pohodlný přístup jsou všechna tlačítka a ovládací prvky umístěna na pravém sloupku kabiny. K navádění pracovních operací jsou na přístrojové desce nakladače umístěny dvě barevné obrazovky, z čehož jedna může být jako monitor pro zadní kameru (volitelná výbava).

418S

Kloubový nakladač JCB 418S je pro uživatele zajímavým díky šestistupňové Powershiftové převodovce se zámkem hydrodynamického měniče na všech stupních.

Tento nakladač také dosahuje maximální rychlosti až 48 km/hod, využívá odpružení ramen „Smooth Ride Systém“, které šetří řidiče i stroj samotný.

Vyznačuje se nosností až 7,3 t (při plném zatočení 6,3 t), velice stabilním středovým kloubem a vynikajícím výhledem na pracoviště a okolí stroje z komfortní kabiny.

457 Agri

 

Kloubový kolový nakladač JCB 457 Agri je největším nakladačem JCB s paralelogramovým nakládacím mechanismem.

Uživatele získá především svou výkonností, produktivitou, efektivitou a odolností. Tento model dosahuje neuvěřitelné nosnosti až 13 t (při plném zatočení 8,5 t), využívá motor Cummins QSL9 o objemu 8,9 litrů a dosahuje maximálního výkonu 186kW.

Kolový nakladač JCB 457 Agri je kombinací komfortu, bezpečnosti, provozuschopnosti, a tím tvoří perfektní všestranný model pro své uživatele.

435S

JCB 435S svou velikostí patří mezi velké kolové nakladače JCB. Středový kloub tohoto nakladače je velmi stabilní.

Výkyvná zadní náprava zajišťuje snadné kopírování nerovností terénu. Při úvodu JCB 435S na trh se stal velkou novinkou a to zejména díky svým parametrům, které vévodily řadě S určené pro zemědělství. Tento nakladač je významný pro hodnotu 16,8 koňských sil na tunu své hmotnosti.

Díky tomu a také díky šestistupňové Powershiftové převodovce se zámkem hydrodynamického měniče na všech stupních, má jedinečné jízdní vlastnosti i tlačnou sílu, kterou mohou uživatelé využít nejen při práci na silážní jámě. Tento stroj je ideální pro velké farmy nebo bioplynové stanice, kde je potřeba zpracovat velké množství siláže.

427 Agri

Model JCB 427 Agri byl vyroben z důrazem na kvalitu a spolehlivost. Tento stroj lze použít i v náročných podmínkách, například k manipulaci s odpadem nebo korozivními látkami.

Tento model je navržen tak, aby přesunul více materiálu s nižšími náklady. Tomu byl také podřízen vývoj motoru, jehož maximální výkon dosahuje 118 kW, náprav, poháněcího mechanismu a hydrauliky tak, aby pracovaly ve vzájemném souladu a dosáhly maximální efektivity stroje.

Nový inovovaný nakladač 427 AGRI je nově vybaven šestistupňovou Powershiftovou převodovkou se zámkem hydrodynamického měniče na všech stupních, která má jedinečné jízdní vlastnosti i tlačnou sílu, kterou mohou zemědělci využít zejména při práci na silážní jámě.  

 


437 Agri

Kolový nakladač JCB 437 Agri v porovnání s JCB 427 Agri vyčnívá větším výkonem motoru, jež dosahuje až 129 kW, vyšší provozní hmotností a také větší standardní kapacitou lopaty.

I díky těmto vlastnostem je při použití JCB 437 Agri dosahováno maximální efektivity a produktivity.

Tento model se řadí svou velikostí mezi velké kolové nakladače a pro uživatele se stane nedílnou a pohodlnou součástí při práci v náročných podmínkách.

 

nahoru