en f

Novinka

LUKROM hostil zahraniční obchodní partnery z oblasti agrochemie

19/04/2021

 

Na centrálu v Lípě dorazila zahraniční návštěva z Anglie. LUKROM navštívila zástupkyně společnosti ADAMA, se kterou nás pojí letitá spolupráce v oblasti agrochemie. Generální manažerka této firmy paní Helen Fairlamb, která pochází z Anglie a má letitou praxi se zemědělskými komoditními obchody na Ukrajině, v Rusku a Kazachstánu.  Jelikož je na své pozici čerstvě, osobně se přijela seznámit s jednatelem LUKROMU panem Ondřejem Červenkou a také ředitelem divize Agrochemie Janem Kořenkem.

„Jako rozhodující pro pokračování obchodní spolupráce pro obě strany vidím kvalitní portfolio přípravků s příznivou registrací pro jejich uživatele, jednoduché obchodní podmínky, vzájemnou součinnost prodejních týmů ADAMY a LUKROMU,“ uvedla mimo další Helen Fairlamb.

Společnost se zabývá prodejem pesticidů a hnojiv na českém trhu. Jejím záměrem je poskytovat lepší a kompletnější služby na poli vývoje a výroby přípravků na ochranu rostlin.

Se společností ADAMA, dříve AGROVITA, spolupracujeme od roku 2002. Ve stejném roce nastoupil do vedení firmy Ing. Pavel Kratochvíl, který nyní předává vedení právě Helen Fairlamb.

„Přejeme p. Fairlambové úspěšné působení v nové pozici a těšíme se na další dobrou obchodní spolupráci," doplnil šéf divize Agrochemie Jan Kořenek.

Divize Agrochemie je nedílnou součástí společnosti LUKROM spol. s r.o.. Spolu s divizí Zemědělských komodit a krmiv tvoří tzv. rostlinnou vertikálu, která je zaměřena výhradně na rostlinnou výrobu.


Své služby nabízí divize prostřednictvím rozsáhlé sítě středisek na území Moravy. Mezi tyto patří střediska Lípa, Uherský Brod, Boršice u Buchlovic, Valašské Meziříčí, Vyškov a Bánov.

nahoru