en f

Novinka

LUKROM je náš obchodní partner číslo jedna, vzkazuje majitel zbrusu nového stroje FASTRAC 8330

13/04/2018

Novou hračkou si na letošním veletrhu TECHAGRO udělal radost jeden z našich stálých zákazníků Eduard Kovařík, majitel agropodniku KELEČSKO a.s., který působí ve Zlínském kraji v okolí města Kelče. Opět sáhl po kvalitě v podobě značky JCB (přesněji FASTRAC 8330), kterou si nemůže vynachválit.

 

 

Co se týká značky JCB, není to rozhodně váš první stroj. Prozraďte, kolik už jich máte ve svém vozovém parku?

Mám celkem tři stroje značky FASTRAC 4220 a zde na TECHAGRU jsem včera koupil jeden z té nejsilnější kategorie, a to FASTRAC 8330.  

 

K čemu nejvíc stroje používáte?

Čtverkové řady používáme především k dopravě surovin s návěsy Krampe. Osmičkový FASTRAC pak bude zejména na poli.

 

Jak jste spokojený se značkou JCB?

Značka JCB je pro nás velkým překvapením. Já oceňuji příznivé provozní náklady, skvělou spolehlivost. Naši zaměstnanci si pochvaluji skvělý komfort a prostornou kabinu, kterou do teď neměli možnost poznat.

 

 

Kdy vyjede váš nový FASTRAC „do ulic“?

Pokud se bavíme o osmičkovém stroji FASTRAC, tak co nejdříve jakmile se nám dostane do vozového parku. Čtverkové pak jezdí každý den.

 

Jak jste spokojení s přístupem našich obchodních zástupců? Máte veškerý servis?

Co se týká firmy LUKROM, tak starostlivost o zákazníka je 100 % jako vždy. Nejen co se týče značky JCB, ale také Horsch, John Deer a divize pana Pištínka, který má na starosti mechanizaci živočišné výroby. LUKROM se o nás stará nadstandardně. Co se týče zhodnocení našimi dodavateli, tak LUKROM je náš obchodní partner číslo jedna a věřím, že to tak bude i nadále.

 

Jak se vám líbil letošní ročník TECHAGRO?

Ve srovnání s předloňským ročníkem je ten letošní kvalitnější, jelikož expozice jsou lépe uspořádané. Expozice LUKROMU je již tradičně ve značce Horsch, JCB, John Deer a jsme nadšení, hrdí, překvapení.

nahoru