Novinka

LUKROM OSLAVIL NAROZENINY A OCENIL NEJDÉLE SLOUŽÍCÍ ÚČETNÍ

10/06/2022

Tak tohle jsme si po dlouhé době pořádně užili! Začátkem týdne jsme pomyslně uzavřeli výroční kulaté třicetiny našeho zemědělského LUKROMU. Čerstvých 31 jsme tentokrát oslavili v rámci pracovně relaxačního pobytu nedaleko lázeňského města Luhačovice a navíc s tím něžnějším pohlavím naší společnosti.


Po delší odmlce se tak měly možnost všechny lukromácké účetní setkat u dobrého moravského vína, vychutnat si procházky po okolí Pozlovic, a také podiskutovat u večerního grilování.  

Nezapomínali jsme ani na práci. Tématy dvoudenního školení byly např. program NAV z pohledu účetnictví, sjednocení firemního účetnictví, tvorba výsledků prvovýrob či zdokonalování se v PC dovednostech, Excelu, atd.

     

„V celém holdingu pracuje více než 50 účetních. Ženy v divizi ekonomicko – právní pak zaujímají nadpoloviční většinu a věřím, že právě to je jeden z důvodů, proč funguje divize téměř bezproblémově,“ říká finanční ředitel a jednatel LUKROMU Ondřej Červenka, který si je dobře vědom, jak je role účetní pro společnost důležitá.

I to byl důvod, proč se vedení firmy rozhodlo v rámci této akce poděkovat a ocenit naše nejdéle sloužící účetní.

„Vážíme si Vaší loajality, poctivosti a práce, kterou pro LUKROM odvádíte a věříme, že společně dokážeme ještě mnohem více. Přejeme si, aby práce, kterou pro naši společnost děláte, pro Vás byla i nadále zajímavá, objevná, a aby Vás stále jakýmsi způsobem utvářela, obohacovala. Věříme, že pokud se u nás lidé cítí dobře, přinese to výsledky nejen LUKROMU, ale vzájemně oběma stranám,“ zaznělo ze strany majitele holdingu Zdeňka Červenky, který společně se syny Ondřejem a Zdeňkem předali ženám zasloužené radosti.

    

 


Dovolte nám, touto cestou, ještě jednou poděkovat našim ženám - účetním,
které jsou součástí LUKROMU již více než 20 let:

 

Elvíra Ballová
Marcela Somrová
Ludmila Viceníková
Jana Polášková
Martina Kučerová
Dagmar Hlisnikovská
Petra Marečková
Iva Svobodová
Petra Zichová
Soňa Plášková
Jana Odehnalová
Marie Zádrapová
Ludmila Nováková
Alice Lázničková   

nahoru