en f

Novinka

LUKROM se vrací k tradici. Přípravy na polní den jsou v plném proudu

31/05/2019

Zažijte pravou zemědělskou show pod taktovkou společnosti LUKROM spol. s r.o. a vyrazte na historicky první ročník akce POLNÍ DEN ŠARATICE! Ta se bude konat v pátek 14. června 2019 v prostorách zemědělského podniku ZEV Šaratice, a. s.. 

Přesně za dva týdny to na lukromáckém středisku ZEV Šaratice, a.s. bude burácet samými silnými stroji. Odstartuje zde totiž první ročník polní show, kterou LUKROM pořádá společně s podniky SAATEN-UNION CZ s.r.o. a Rapool CZ s.r.o.


Polní dny nejsou pro naši společnost úplnou novinkou, jelikož v dávné minulosti již pravidelně probíhaly. Intenzivněji se společnost LUKROM začala zabývat myšlenkou o oživení tradice v roce 2017, kdy společnost ZEV Šaratice, a.s. byla začleněna do samotné skupiny LUKROM.


„Polní dny v Šaraticích se konají již několik let pod záštitou zmiňovaných podniků SAATEN – UNION CZ s.r.o. a Rapool CZ s.r.o.. Dlouho jsme přemýšleli nad spojení těchto polních dnů s LUKROMem a teprve tento rok zazněl od majitele konečný podnět. Přece jen - setkat se s našimi obchodními partnery, přáteli a zemědělskou veřejností na poli, místě které je tak spjato s touto profesí, tomu setkání přidává určité kouzlo a atmosféru, na kterou se naši zaměstnanci i vedení velmi těší,“ přiblížila za LUKROM Lucie Červenková.


Program bude zahájen bohatou snídaní v zemědělských prostorách střediska v Šaraticích poblíž Brna. Následovat bude přehlídka zemědělské techniky, na které se předvedou zejména traktory JCB Fastrac a postřikovače značky HORSCH.  Návštěvníci se mohou těšit také na přehlídku špičkových odrůd pšenice SAATEN-UNION či řepky RAPOOL. 

Po skončení kompletního programu budou mít přítomní možnost vyzkoušet si vybrané stroje i v akci.

Pro každého návštěvníka budou připraveny zajímavé dárky, které si z Polního dne v Šaraticích odnesou. Zapomenout nesmíme ani na bohatou věcnou tombola s velmi atraktivními cenami. „Jedním z hlavních poutačů bude zapůjčení stroje JCB Fastrac a secího stroje HORSCH Pronto. Věříme, že se nám podaří připravit zajímavý a lákavý program pro všechny zúčastněné, zažijeme spolu příjemné setkání a budeme u zrodu nové tradice naší společnosti LUKROM,“ pozvala na akci Lucie Červenková.

 

Program:

Termín: 14.6.2019

Začátek akce: 8:30 – 9:00
Kde: ZEV Šaratice, a.s.
Adresa: Chaloupky 354, 683 52 Šaratice

8:30 – 9:00 registrace

9:00 snídaně a zahájení akce

9:30 – 11:30 přehlídka porostů a ukázka zemědělské techniky

11:30 – 12:30 oběd

 

 

nahoru