Novinka

Michelin dorazil se svou celoevropskou show do Kroměříže!

14/10/2021

Odborné workshopy, moderní technologie, sdílení osvědčených postupů, četné ukázky na zemědělských strojích, a to vše na živo. Společnost LUKROM ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Michelin „rozbili“ na našich polích své stany, aby se zde prezentovali jedinečnou akcí. Ta měla v České republice jedinou zastávku a tím byl právě Kroměříž.

 

Své celoevropské turné zahájil Michelin Tracks & Tires Farming Tour 2021 ve Španělsku. Akce poskytuje zemědělcům a dalším členům zemědělské komunity příležitost objevit širokou škálu pneumatik a řešení Michelin a objeví se celkem v deseti evropských zemích. Jednou ze zastávek byla i Česká republika.

„Se světoznámým výrobcem Michelin spolupracuje společnost LUKROM již od počátku založení našeho Pneuservisu, to znamená celých osmnáct let. Jsme velice potěšeni, že se nám podařilo zrealizovat tuto akci právě zde na našich polích a předvést tak přímo našim zákazníkům z našeho teritoria,“ pochválil si akci šéf lukromáckého Pneuservisu v Kroměříži Vladimír Kuška.  

 

 

Během celého dne měli návštěvníci možnost získat praktické zkušenosti díky srovnávacím testům s různými konfiguracemi, jako jsou široké pneumatiky v kombinaci se systémem centrálního huštění pneumatik, dvoumontáž a polopásový systém, a to vše naživo.

Několik desítek návštěvníků, kteří nás během dnešního slunného dne navštívili, měli možnost zúčastnit se připravených workshopů a seznámit se s produktovými inženýry, zákaznickým servisem, prodejním i marketingovým týmem, který se podělil o své zkušenosti a znalosti.

Společně pojďme čelit výzvám zemědělského světa.

Jak to na show vypadalo, se můžete podívat ZDE

nahoru