en f

Novinka

Národní výstava hospodářských zvířat

30/04/2019

BRNO| Již druhý květnový víkend startuje Národní výstava hospodářských zvířat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivosti, a my budeme opět u toho!

 

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců.

Na této výstavě se jako tradičně představí naše společnost, která bude na volné ploše F prezentovat nejenom technologie do živočišné výroby, ale také zemědělskou techniku značky JCB, RMH a PATRIOT.

Na setkání s Vámi se těší ve dnech 12.5. - 15.5.2019 vždy od 9 - 18 hod. zástupci naší společnosti LUKROM. Níže naleznete postup pro registraci vstupenek.

Pro slevněné vstupné jen za 60 Kč se můžete zaregistrovat na stránkách www.animaltech.cz pomocí našeho PROMO KÓDU: TZDGTQQ363 

Jak na to?
- jděte na stránky www.animaltech.cz
- klikněte na banner "VSTUPENKY & REGISTRACE"
- vyberte veletrh Animal TECH (podle pozvánky), poté zadejte výše uvedený registrační kód
- vyplňte zobrazený formulář a zaplaťte online

Po provedené platbě Vám bude zaslána emailem vstupenka ve formátu PDF, kterou si vytiskněte. PDF se vstupenkou pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

nahoru