Nesené postřikovače

Objevte LUKROM

MASTER plus

Střední kategorie nesených postřikovačů se vyznačuje osvědčenou řídící jednotkou BK s manuálním ovládáním nebo EVC elektricky ovládaná s možností připojení na palubní počítač. Záběr ramen je 12 – 28 metrů. Tento model postřikovače lze doplnit výbavami dle přání a požadavků zákazníka. Je to spolehlivý a osvědčený pomocník pro přesnou aplikaci.

 

MASTER plus TWIN STREAM

Ekonomická varianta systému TWIN v nesené verzi. Manuální nebo elektrická řídící jednotka. Ramena HAL 12 a 15 metrů plně hydraulicky ovládaná s řízenou asistencí vzduchu. Velká kvalita úrovně se prokázala zejména při nepříznivých povětrnostních podmínkách, nebo ve vzrostlých porostech. TWIN Stream zajistí vysokou efektivitu a preciznost postřikových prací.

 

NK

Nesené postřikovače s rameny uchycenými k rámu pevně, nebo na trapézovém závěsu. Přesná a spolehlivá manuální řídící jednotka. Odolné polyethylenové nádrže, ramena SB s manuálním naklápěním upevněná pevně na rámu postřikovače nebo MB upevněná na trapézovém závěsu bezpečnostním uzavíracím mechanizmem

nahoru