en f

Novinka

Nezastavitelný výkon a jízda v pohodlí. Podnik LUKROM plus má nový stroj

12/04/2021

Podnik prvovýroby LUKROM plus opět posílil svůj vozový park. Společnost, která se zabývá nejen rostlinnou výrobou, ale také chovem prasat a drůbeže se může chlubit zbrusu novým traktorem John Deere 8R 410.

 

Do provozu vyjel tento zelený krasavec v pátek a momentálně seje kukuřici s Horsch Maestro 12 SW. „Další práce s novým traktorem budou setí řepky a obilovin s Pronto 8 DC, hluboké kypření s Terrano FM 5 a podrývaní s Maschio,“ prozradil Zdeněk Kašík z LUKROMu plus. On sám zmíněný stroj obsluhuje a nemůže si práci s ním vynachválit. 

Jestli dobře počítám, tak má LUKROM plus aktuálně již 15 strojů strojů John Deere," doplnil Zdeněk Kašík s tím, že jarní práce na polích jsou v plném proudu. „Pracujeme už téměř na všech střediscích, což je Tlumačov, Jarohněvice, Spytihněv, Staré Město, Suchá Loz, Svatobořice Mistřin, Kratina a Boršice," dodává. 

 

 

 

FAKTA A ZAJÍMAVOSTI 

8R 410Traktor

  • 443 hp (326 kW) Max. výkon s IPM (ECE-R120) + 15 hp (11 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • Rozvor 13,8 ta 3 050 m
  • Nová větší a komfortnější kabina CommandView s novou úrovní viditelnost

 

  • Pásové stroje poskytují nejsilnější tažnou sílu v přímce, velmi efektivní přenos výkonu a nízké zhutňování. Jsou určeny do rovného terénu a suchých a nezhutněných půd.
  • Odvážný design traktorů řady 8R/RT/RX dává najevo, k čemu se budou hodit: tažná síla, kterou nic nezastaví a technologie, které posouvají moderní farmaření vpřed. 
  • Plno prostoru, málo hluku, takový luxus. Čistá vášeň pro detail. Nová kabina této řady je větší a ještě pohodlnější než v předešlých řadách.


Nový stroj byl do poniku dodán společností LUKROM spol. s r.o.

Zaujal Vás? Kontaktujte naše obchodní zástupce 

nahoru