en f

Novinka

Nové středisko ve Svitavách nabízí službu zákazníkům ze čtyř krajů

25/07/2018

Areál má rozlohu zhruba 2 hektary, jedna polovina je zastavěná třemi halami, kancelářemi, sociálním zázemím, šatnami, garážemi, dvěma obloukovými sklady a zpevněnou plochou. Druhá polovina je zatím zatravněna. Areál má výhodnou polohu na kraji města Svitavy u výpadovky na Litomyšl.

V loňském roce naše společnost investoval do koupě areálu firmy ORLÍK kompresory ve Svitavách. Tímto krokem se stabilizovalo obchodní a servisní zastoupení společnosti pro kraje Pardubický, Královéhradecký, částečně Jihomoravský a Vysočinu.

V areálu sídlí středisko MŽV, které má v současné době 16 zaměstnanců (prodejce, technologa, účetní, skladníka, servisní a montážní pracovníky), působících především v krajích Pardubickém a Královéhradeckém, kde mají více než čtyřicet stálých zákazníků. „Jejich záběr je stejný jako ve středisku Kroměříž a Hulín – prodej, montáž a servis dojíren, stájových technologií, ventilačních systému, kejdových technologií, začali i s prodejem přihrnovacích robotů krmení Wasserbauer Gold Butler, uvedli do praxe výměnu technologií sloupků ve stájích, čekárnách a dojírnách za minimálního přerušení provozu a v neposlední řadě zavedli výrobu rolovacích příček (vrat) na stáje se všemi způsoby ovládání (ručně, elektricky, elektricky s dálkovým ovládáním a automaticky před přihrnovacím robotem),“ uvedl vedoucí střediska Luboš Franze.

V areálu také sídlí středisko strojařů pod vedením Milana Jirouše. Nyní probíhá rekonstrukce stávajících prostor. V první polovině roku vznikaly dílny včetně skladů pro náhradní díly a v druhé polovině roce přijdou na řadu kanceláře pro stávající zaměstnance. Středisko zajišťuje služby pro zákazníky z Pardubického a Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina a nabízí produkty značky JCB, HORSCH, Patriot a dalších značek. V současné době je zde šest zaměstnanců (obchodní zástupci, servisní technici a skladník). "Jsme rádi, že se nám podařilo celkem rychle zajet do provozu. Neustále ještě probíhají na středisku úpravy, ale i tak už je středisko plně funkční. Věříme, že v tomto roce dokončíme veškeré rekonstukce, a poté snad naše zákazníky budeme moct přívítat formou Dne otevřených dveřích, " dodal vedoucí střediska strojařů Milan Jirouš.

 

nahoru