en f

Novinka

Nové stroje i trendy v zemědělské technice. LUKROM míří na veletrh Agritechnica v Hannoveru

27/10/2015

Expozice s prezentací jednotlivých strojů předních značek, nespočet novinek, odborné konzultace, přednášky i kongresy. Největší světová výstava zemědělské techniky se kvapem blíží a LUKROM u toho nebude chybět. Agritechnica odstartuje v německém Hannoveru již 8. listopadu a potrvá týden. 

HANNOVER, LÍPA| Inovace, trendy, ale i vize z celého světa. Veletrh Agritechnica se letos chystá přivítat až 450 tisíc návštěvníků z 88 zemí. Hannover navštíví i společnost LUKROM a zástupci světoznámých značek JCB, HORSCH a JD. Ty zde budou mít své expozice s prezentací jednotlivých strojů a novinek, které v roce 2015/2016 vyšly či teprve vyjdou na trh.      

„Společnost JCB zde představí a uvede na trh nový kolový nakladač 435 S, manipulátor 560-80 Agri Super, nové řady zemědělských manipulátorů s motorem T4 Final a v neposlední řadě i Fastracy řady 4000,“ přiblížil vedoucí projektu JCB Petr Sedláček z LUKROMU s tím, že stánek žlutých obrů najdete v hale 9.

HORSCH nabídne návštěvníkům nové verze těžkého kypřiče Tiger 4MT, největšího radličkového kypřiče Terrano 12FM, poprvé zde představí kompletně vyvinutou radličku Ultra LD, první kotoučový secí stroj pro přímý výsev Avatar SD, systém Seed Control a celou řadu dalších novinek. „Vrcholem nabídky techniky HORSCH pro ochranu rostlin je nová verze samojízdného postřikovače Leeb PT 330, který uvidíte společně s dalšími stroji v hale 12,“ doplnil za LUKROM šéf projektu HORSCH, Petr Kachník.

Celou řadu novinek na rok 2016 představí také společnost JOHN DEERE. Největším lákadlem na jejich stánku v hale 13 je kloubový traktor na pásech JD – 9RX, který nyní uvedl na trh.

Odborné konzultace vám na veletrhu budou moci poskytnou jak obchodní zástupci LUKROMU, tak zaměstnanci jednotlivých značek. Přijďte se proto dozvědět o nejnovějších trendech v zemědělské technice nebo prostě jen načerpat nové síly. Těšíme se na společné setkání a spolupráci s vámi. 

nahoru