en f

Novinka

Novinky JCB pro rok 2022? Máte se na co těšit!

11/04/2022

V minulém týdnu proběhlo školení našich prodejců zemědělských strojů JCB, a to přímo v centrále této značky, tj. na našem středisku v Bánově. Cílem bylo předat prodejcům klíčové informace, rady a tipy tak, aby byli plně připraveni Vám pomoci.

Během celého dne jsme se samozřejmě věnovali celému portfoliu, stěžejními tématy však byly kloubové nakladače s teleskopem, vozíky JCB Teletruk s teleskopickým ramenem, kompaktní kloubové nakladače 407Agri a 403Plus s novou emisní normou motoru, dle Stage V.


Jednotlivé modely jsme si důkladně prošli, věnovali jsme se detailním technickým popisům, i novinkám každého stroje. Obchodní manažeři měli také možnost praktické jízdy a vyzkoušet si ovládání stroje.


„Součástí tohoto dne byly také debaty o financování a zdražování. Samozřejmě jsme probrali i chystané novinky pro letošní rok, na které je zatím uvaleno informační embargo, ale už teď je jisté, že se naši zákazníci a fanoušci značky JCB mají na co těšit,“ prozradil šéf projektu JCB ve společnosti LUKROM Petr SEDLÁČEK.


Společnost LUKROM je oficiálním prodejcem JCB na Moravě od roku 2014 a vybrané zemědělské stroje této anglické značky si můžete kdykoli přijít prohlédnout a vyzkoušet na naše střediska. Pokud Vás cokoli zajímá a uvažujete o koupi, neváhejte nás kontaktovat.

 

Soubor:Joseph Cyril Bamford logo.svg – Wikipedie

 Objevte LUKROM s kontaktujte naše obchodní zástupce.


nahoru