en f

Novinka

Novostavba paralelní dojírny v Uničově

13/05/2020

 

Konec roku 2019 patřil u divize mechanizace živočišné výroby k dokončení a předání zakázky  Technologie novostavby paralelní dojírny INDEX o kapacitě 2x20 míst s mléčnicí, strojovnou a ostatními provozními místnostmi v Zemědělském družstvu v Unčovicích.

Zakázka po stránce obsahové měla v sobě zahrnutou kompletní technologii dojení přes

stání paralelní dojírny, Afilaby, čtečky, oplach stání dojírny, vývěvy, dojící soupravy, průtokoměry mléka, dezinfekční mycí automat, náhradní dojení, rozvody elektroinstalace, recyklace s čerpadlem. Nesměla zde chybět ani automatická bodová identifikace – která sleduje na základě nožní známky, tzv. pedometru, pohyb zvířete během dne a na základě softwaru mléčné farmy vyhodnotí možné situace.

Vzhledem k tomu že zvíře musí být v pořádku i po stránce hmotnosti, nechybí zde ani systém automatického vážení a třídění. Dále zakázka obsahovala dodávku hrazení koupaliště, čekárny a dojírny včetně přihaněče do čekárny včetně stírání, které bylo nezbytnou součástí tak jako kompletní technologie chlazení s dodávkou největšího tanku společnosti MUELLER, a to chladící tank o obsahu 36 400 l včetně trubičkového předchladiče.

 

 

Za společnost LUKROM, spol. s r.o. bychom chtěli Zemědělskému družstvu v Unčovicích poděkovat, že právě MY jsme mohli být součástí této zakázky a získat tak skvělou referenční stavbu ale také potřebné zkušenosti do dalších stejně tak velkých a zdařilých zakázek. 

nahoru