en f

Novinka

Nový stroj JCB ve vašem vozovém parku? Žádný problém!

25/09/2019

Přemýšlíte o novém stroji a zároveň už jste unavení administrativní náročností získání dotací úroků nebo na ně z jakýchkoli důvodů nedosáhnete? Obraťte se na nás! Obchodní manažeři LUKROMU jsou připraveni probrat varianty řešení přímo na míru vašich požadavků.  

Společnost LUKROM v současné době poskytuje akční financování, které je podporováno divizí JCB Finance, a to zejména na nakladače a manipulátory, kde jsou 2 varianty financování.

První varianta je velmi nízká úroková sazba (např. VÚS ve výši 0 % na 24 měsíců) pro zákazníky, kteří nechtějí nebo nemohou financovat stroje přes program PGRLF.

Druhou variantou je kompletní pojištění zdarma v kombinaci se zajímavou úrokovou sazbou. Toto financování je rozhodně atraktivní pro zákazníky, kteří chtějí nákup strojů řešit přes program PGRLF.

„Nově nabízíme i velmi interesantní financování na traktory Fastrac, které je opravdu individuální a šité zákazníkovi přímo na míru. I toto financování je dotováno divizí JCB Finance ve spolupráci s UniCredit Leasing CZ,“ zdůrazňuje vedoucí projektu JCB Petr Sedláček ze společnosti LUKROM. 

 

Pro bližší informace můžete kontaktovat naše obchodní
zástupce, kteří jsou připraveni na vaše dotazy

nahoru