en f

Novinka

Obchodní zástupci LUKROMU prošli vzdělávacím programem JCB

19/01/2020

V areálu centrálního sídla naší společnosti LUKROM v Lípě se uskutečnilo školení obchodních zástupců projektu JCB. Hlavním tématem byly změny na strojích spojené s přechodem na emisní normu STAGE V. Školení se zúčastnilo přibližně dvacet našich prodejců značky JCB.

A to není vše. V rámci akce přijal pozvání také zástupce společnosti JCB Balazs Barsi. Ten na úvod krátce všechny seznámil s historií společnosti JCB, a také představil jednotlivé modelové řady všech zemědělských strojů od manipulátorů přes kloubové nakladače až k traktorům Fastrac.

Hlavním bodem školení byly novinky a změny na strojích spojené s přechodem na emisní normu STAGE V.

„Naši prodejci se dozvěděli o inovacích na traktorech Fastrac řady 4000 a jejich pozornosti neunikly ani nové informace o Fastracu pro komunální služby,“ prozradil šéf projektu JCB Petr Sedláček.

Teoretickou část střídaly také praktické ukázky na jednotlivých strojích, které byly v rámci školení k dispozici přímo na místě v areálu v Lípě. 

„Věříme, že školení bylo přínosem pro všechny a rozšířilo jejich znalosti, které budou moci využít při komunikaci se zákazníky," doplnil Petr Sedláček. 

 

 

nahoru