en f

Novinka

Objevte LUKROM a pojďte s námi na virtuální prohlídka zemědělské techniky

20/04/2020

Nejen o účast na brněnském veletrhu Techagro přišla naše zemědělská společnost LUKROM kvůli současnému stavu epidemie. 

Kvůli obavavám související se šířením nové nákazy koronaviru se posouvají nebo úplně ruší další jarní i letní akce, mimo jiné i ty „lukromácké“. Jednou z nich měla být například akce Dny otevřených dveří v Kroměříži či plánované venkovní zemědělské přehlídky. O náhradních termínech Vás budeme informovat a už teď se těšíme na shledání.

Mezinárodní výstava Techagro se měla opět po dvou letech uskutečnit v prostorách brněnského výstaviště, a to na přelomu března a dubna. Kvůli obavám související se šířením nové nákazy koronaviru se veletrh přesunul na příští rok 2021.

Techagro patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. Letos měl být veletrh zaměřen na rostlinnou výrobu, počítalo se se specializovanými halami.

Každý ročník veletrhu Techagro je prezentací trendů v zemědělství - digitálních technologií, precizního zemědělství, chytrého zemědělství nebo využití navigačních systémů.

Lukromáckou expozici jsme pro Vás chystali v prestižním pavilonu P.

K vidění měly být světové značky jako JCB, HORSCH, ale také stroje JOHN DEERE, které měly být vystaveny na venkovní ploše společně s taženými krmnými vozy Patriot, samochodnými krmnými vozy RMH a návěsy značky KRAMPE.

Jelikož jsme pro vás na tuto akci chystali plno novinek a informací, které je nám líto si teď nechat pro sebe, zveme Vás na naši vlastní "virtuální" zemědělskou přehlídku prostřednictvím sítí.

Pojďte s námi objevit LUKROM!

Prozradíme vám, perličky, zajímavosti i novinky ze světa naší lukromácké zemědělské techniky. Zároveň pevně věříme, že již brzy si všechny tyto budete moci osahat a prohlédnout na vlastní oči.

nahoru