en f

Novinka

OBJEVTE teleskopický manipulátor JCB 560-80 AGRI XTRA s převodovkou DUALTECH VT

23/08/2021

Nejvýkonnější a nejtěžší model zemědělského teleskopického manipulátoru od společnosti JCB. Právě tento stroj si do své "stáje" vybralo AG Družstvo Kružberk na klasické zemědělské aplikace, jako jsou nakládka obilí, vyhrnování obilí ve skladě, sběr a nakládka balíků, nakládka hnojů a hrnutí senáže na silážní jámě a další.   

 

Vybrali jsme pro Vás to NEJ, které tento stroj nabízí:

 • Stroj splňuje emisní normu pro ošetření výfukových plynů dle evropské legislativy Stage V. 

 • Maximální zvedací kapacita manipulátoru je 6000 kg a maximální výška zdvihu 7,9 m.

 • Pod kapotou manipulátoru pracuje motor vlastní výroby: JCB DieselMax o zdvihovém objemu 4,8 l a výkonu 112 kW (150 koní).

 • Manipulátor je vybaven vlastní unikátní čtyřstupňovou převodovkou JCB DUALTECH VT, kombinující hydrostatický a mechanický převod s maximální pojezdovou rychlostí 40 km/h. První stupeň je hydrostatický až do rychlosti 19 km/h, poté převodovka automaticky přeřazuje na mechanický převod. Druhý, třetí a čtvrtý stupeň je mechanický.

 • Nadstandardem převodovky DUALTECH VIT je možnost práce v režimu „FLEXI MODE“, který pracuje při konstantních otáčkách motoru (nastavením ručního plynu) a konstantní pojezdové rychlosti (nastavení otočným ovladačem), který je zejména vhodný při cyklicky opakujících se aplikacích.

 • Manipulátor lze zakoupit i s klasickou šesti stupňovou převodovkou POWERSHIFT.

 • Nová kabina Command Plus s unikátním zaoblením čelního skla je vybavena standardně 11 LED pracovními světly a klimatizací. Oproti předcházejícímu typu kabiny má nová kabina výkonnější ventilaci vzduchu, novou ergonomii ovládacích tlačítek, více úložného prostoru a o 14% lepší viditelnost směrem dopředu.

 • Komfortní posed obsluhy zajištuje vzduchem odpružená polokožená sedačka s vytápěním a ventilací. Hladina zvuku v místě obsluhy byla podstatně snížena na hodnotu 69 dBa. Pohodlnost při jízdě umocňuje patentované automatické odpružení ramene, označené výrobcem jako „Smooth Ride System“.  PROHLÉDNĚTE SI STROJ NA VLASTNÍ OČI 
  a
  kontaktujte naše obchodní zástupce.

   

nahoru