Novinka

ODBORNOST A PROFESIONALITA. Školení v oblasti zemědělské techniky JCB nás posouvá

17/09/2021

Klademe důraz na to, aby naši zaměstnanci byli pravidelně školeni, proto se můžete spolehnout na poskytnutí té nejlepší profesionální péče. Vždy jsme připraveni Vám vyjít vstříc a najít pro vás to nejlepší řešení.


V průběhu minulého týdne se na jednom z našich strojařských středisek v Bánově uskutečnilo školení „…Fastrakem nejen po silnici…“. Akce byla rozdělena na 2 dny; jeden byl určen prozatím výhradně pro naše obchodníky a druhý pro obsluhy z „našich“ podniků prvovýroby, které jezdí s JCB Fastraky.

 

„Cílem bylo předvést naše JCB traktory hlavně při práci na poli a ukázat že při správném nastavení dokáže Fastrac plnohodnotně pracovat i na poli, ne jenom na silnici. Součástí traktorů byly navigační systémy od společností Trimble i John Deere. Trimble GFX750 v „osmičce“ a John Deere GS4640 ve „čtverce“ ukázali co umí a vodili oba traktory bezchybně na poli vedle střediska Lukromu v Bánově,“ přiblížil tento projekt Aleš Martinec, který je produktovým manažerem JCB v LUKROMU.

 

 

Nastavení a předvedení traktorů bylo naprosto bezchybné díky našim dvěma specialistům ze servisní a technické podpory pro JCB, kteří patří k naprosté evropské špičce v problematice nastavení a práce s traktory JCB Fastrac. „Právě oni po celé oba dny trpělivě odpovídali na otázky našich prodejců i obsluh,“ doplnil a celou akci shrnul velmi pozitivně:

 

„Myslím, že se akce povedla, zaznamenali jsme velmi kladný feedback. Všichni účastníci odcházeli bohatší o nové znalosti a zkušenosti. V podobných akcích budeme rozhodně pokračovat. Školit a zdokonalovat máme v plánu nejen naše kolegy, ale v příštím roce i naše zákazníky,“ prozradil Aleš Martinec.

 

  

 

nahoru