en f

Novinka

Odolnost, pevnost a pružnost. Takové jsou vaky značky HYPLAST

12/05/2020

I v letošním roce stále pokračujeme s naším tradičním, již dlouholetým projektem silážního programu pro zemědělce. Našim zákazníkům i nadále nabízíme širokou škálu silážních vaků a fólií od belgické firmy HYPLAST, která je zaručenou kvalitou!

Společnost HYPLAST vloni investovala do nového výrobního zařízení – nákupu nového moderního extrudéru – a překvapila novinkou v podobě 7-vrstvých vaků a již nyní se setkáváme s velmi kladnými ohlasy od našich zákazníků. Díky této modernizaci výroby jsou vaky odolnější a pevnější, avšak stále je zachována jejich pružnost!

"Spokojenost zákazníka je naši prioritou, proto velkou část dodávaného sortimentu držíme skladem na všech našich střediscích, abychom byli schopni okamžitě zareagovat a dodat zboží v co nejkratším možném termínu. Vše samozřejmě za výhodných cenových i platebních podmínek," vyzdvihla šéfka projektu Magda Sedláčková.

Belgická značka HYPLAST představuje pro naši společnost již dlouholetou tradici a její produkty jsou známkou jasné kvality.

 
nahoru