en f

Novinka

PATRIOT: Investice do kvality a provedení strojů se vyplácí

12/05/2020
Ve spolupráci s konstruktérem krmných vozů značky LUCLAR  Sergiem Lanzanovou jsme od roku 2015 až do roku 2019 postupně modifikovali již spolehlivé stroje PATRIOT. 
 

Výsledkem čtyřleté práce je ucelená série strojů v provedení MASTER, do které patří horizontální krmné míchací vozy s frézou, vertikální vozy jednošnekové i dvoušnekové a rozdružovače balíků.

Krmné vozy v provedení MASTER se vyznačují zesílenou konstrukcí odolávající náročným podmínkám českých farem a také nahrává často náročným přejezdům mezi farmami.

Výživáři a zootechnici českých farem oceňují u horizontálních krmných vozů jednošnekových WARRIOR a dvoušnekových PATRIOT PLUS tzv. dostředný systém míchání, který zaručuje velmi kvalitní výsledný mix. Tím se hodně odlišují tyto krmné vozy od dalších značek, které stále ještě dodávají krmné vozy se systémem míchání tzv. ,,o přední čelo,, neboli série AMERIKA.

„Velmi nás těší, že zákazníci oceňují investice do kvality a provedení strojů. Dokazuje to neustálý návrat a věrnost při generačních obměnách strojů, jak ješte pod značkou LUCLAR nebo již nové značky PATRIOT,“ vedoucí projektu Stanislav Křapa s tím, že zákazníky těší zejména možnost dodání strojů s korbou z materiálu Harbox, vyplastování korby krmných vozů, nabídku široké škály možností směrem k vyhodnocování krmného procesu a evidence historie krmení s následným přenosem dat do počítače.

„Věříme, že krmné vozy značky PATRIOT budou i nadále skvěle sloužit a v českých podmínkách farem ukáží svoji kvalitu a odolnost,“ uzavírá Stanislav Křapa.

nahoru