en f

Novinka

Perla Zlínska nabídne oceněné produkty RACIOLY, jablka i zemědělskou techniku

07/10/2015

ZLÍN| Oceněné produkty z RACIOLY, několik druhů jablek z „lukromáckých“ buchlovských sadů, ale také přehlídka zemědělské techniky. Společnost LUKROM se připravuje na tradiční událost Perla Zlínska, která se uskuteční již tuto sobotu v areálu Svitu ve Zlíně. Akce se bude konat od 9 do 13 hodin a její součástí bude také předání ceny Perly Zlínska, kterou si za oceněný produkt přebere ředitel společnosti RACIOLA Zdeněk Červenka.

Návštěvníci budou moci ochutnat šunku Victoria, která získala cenu Perla Zlínska 2015, v minulosti oceněný šnek a velmi oblíbenou fotbalovou klobásku či tlačenku s drůbežím masem.

Dvěma stánky se bude prezentovat podnik zemědělské prvovýroby LUKROM plus. „Nabídneme několik odrůd jablek, mezi které patří Rubín, Šampion, Golden delicius, Jonagold, Jonagored, Topas a Idared. Prodejní cena bude 16,- Kč/kg a veškerý sortiment bude v kvalitě výběr,“ přiblížil za společnost její šéf Karel Čadek.

U příležitosti této akce se mohou lidé pokochat také zemědělskými stroji světových značek, které společnost LUKROM nabízí k prodeji.

nahoru