Novinka

Polní den

24/08/2022

POLNÍ DEN společnosti LUKROM, spol. s r.o. je po roce opět za dveřmi. Již čtvrtý roční této naší tradiční akce proběhne 6.9. na polích společnosti LUKROM plus s.r.o. v Tlumačově. Kompletní flotila značky HORCH se představí v akci na našich polích první úterý v září od 9 hod.

První úterý v září se desítky našich strojů rozjedou ukázat svoje přednosti přímo na polích našeho podniku LUKROM plus s.r.o. Naše akce POLNÍ DEN proběhne již tradičně v Tumačově u Kroměříže (GPD souřadnice 49.2619093N, 17.5123941E; https://mapy.cz/s/lobobemogo)

Můžete se těšit na desítky strojů HORSCH v úzkém spojení s traktory JOHN DEERE a JCB FASTRAC. Akce bude probíhat od devíti hodin a po oficiálním programu si můžete užít jednotlivé stanoviště, kde si stroje vyzkoušíte v akci. Svou přednáškou nás také poctí jeden ze zástupců společnosti HORSCH. Vrcholem programu bude vyhlášení bohaté tomboly.

Věříme, že Vás program na připravovanou akci zaujme a budete se těšit na společné setkání v úterý 6. 9. 2022 v Tlumačově.

nahoru