en f

Novinka

Polní dny? Tyto akce mají potenciál a my v nich chceme pokračovat

19/06/2019

Ideální podmínky. Zázemí lukromáckého střediska ZEV Šaratice byla, při plánování vůbec prvního ročníku POLNÍHO DNE, jasná volba. Uplynulý pátek tam sešly téměř dvě stovky zemědělských nadšenců a samozřejmě našich obchodních partnerů.

Polní den Šaratice nabídly detailní přehlídky až osmi zemědělských strojů těch nejlepších značek JCB, HORSCH, ale i JOHN DEERE. Počasí se vydařilo na jedničku a náš tým společně s dalšími návštěvníky jsme již od ranních osmi hodin netrpělivě čekali na zahájení očekávané a pečlivě připravované akce.

Malou komplikaci nám způsobily snad jen deště, které se strhly den před akcí, tudíž některé zemědělské stroje ze sebe nemohli před očima zákazníku ukázat své maximum.

„První ročník jsme měli takový jakoby „zkušební“, a tomu jsme proto přizpůsobili program i představení jen konkrétních typů strojů. Rádi bychom této akci věnovali do budoucna větší pozornost. Určitě bychom chtěli do dalších ročníků připravit zajímavý program, který naláká širokou veřejnost a stane se z ní opět tradice a skvělá příležitost na přátelské setkání s našimi partnery,“ přiznala za LUKROM Lucie Červenková, kterou doplil i šéf projektu anglické značky JCB Petr Sedláček, který prozradil ještě více.

Na páteční akci se po středisku v celé své kráse předvedl traktor JCB Fastrac 4220 + Postřikovač Horsch LEEB 5LT, traktor John Deere 7270R s postřikovačem Horsch LEEB 6GS, dále traktor JCB Fastrac 4220 + postřikovač Horsch Leeb 4AX, samochodný postřikovač Horsch Leeb PT350 či traktory JCB Fastrac 4220 a JCB Fastrac 8330.

„Rozhodně bychom měli pokračovat v kombinaci Fastrac + tažený postřikovač LEEB. To jsou dva projekty, na kterých záleží jak JCB, tak značce HORSCH. K tomu bychom mohli přidat Fastrac a stroj na přípravu půdy HORSCH nebo secí stroj HORSCH. Na rozdíl od prvního ročníku, musí být ale předvedení aktivní na poli,“ upřesnil Petr Sedláček, který odhalil další smělé plány, jelikož v akcích tohoto druhu vídí LUKROM velký potenciál. 

„Vždycky jsem chtěl uspořádat JCB DAYS, kde by si zákazníci mohli prakticky vyzkoušet na jednom místě všechny stroje z celého portfolia společnosti JCB: od smykáčů přes teleskopické manipulátory, Fastraky až po velké kloubové nakladače,“ dodává vedoucí projektu JCB s tím, že představení čeká také třetí generaci teleskopických manipulátorů LAUNCH. „Akce s představením JCB technicky by se měla konat na dalším z našich středisek ve Valašském Meziříčí, ve hře jsou také dny otevřených dveří ve Svitavách či v Hrotovicích,“ uzavírá Petr Sedláček.

 

Zde si můžete prohlédnout kompletní fotogalerii z akce POLNÍ DEN ŠARATICE 

 

Společnost LUKROM bude samozřejmě o veškerém dění s dostatečným předstihem informovat. Aby vám nic neuniklo, sledujte také naši FACEBOOKovou stránku LUKROMu.

nahoru