Radličkové podmítače

Objevte LUKROM

Terrano FX

 

Účinná technika univerzálního radličkového podmítače s velkým spektrem použití od přesné mělké podmítky až po hluboké zpracování do 30 cm. Stroje je možné osadit plochou radličkou ClipOn pro použití na likvidaci výdrolů, přípravu seťového lůžka, mělkou podmítku, nebo míchací radličkou MulchMix, které jsou určeny pro zapracování velkého množství organické hmoty, chlévské mrvy, promíchání a provzdušnění půdního profilu; radličky MulchMix je možné použít s bočními křídly nebo bez nich při hlubším zpracování půdy; pracovní záběry 3 - 6 metrů;

 

Terrano FG

Stroje pro přesné a mělké zpracování strniště. Možnost volby různých typů radliček od plochých až po míchací. Přesné vedení hloubky s vynikajícím míchacím a urovnávacím efektem. Žádné utužení půdy. Pracovní záběry 5,70 – 12 m.

Terrano FM

Budoucnost radličkový podmítačů v podobě nenahraditelné univerzálnosti. Výhoda středového podvozku v kombinaci s odpojitelným pěchem výrazně posunuje hranice použitelnosti těchto strojů. Hloubka zpracování až 30 cm. Pracovní záběry 5 – 7 m.

Terrano MT

Kombinovaný disko-radličkový podmítač určený do těžkých podmínek s malými nároky na tahový příkon. Kombinace mělkého zpracování půdy s intenzivním mícháním v kombinaci s hlubokým kypřením. Univerzálnost předurčuje středový podvozek a odpojitelný pěch. Pracovní záběry 4 a 6 m.

 

Cruiser XL

4-řadý nesený radličkový podmítač s nízkým profilem pro perfektní mělké zpracování strniště a předseťovou přípravu. Výborné zapravení organických zbytků. Pracovní záběry 5 a 6 m.

 

 

Mono TG

Hluboké kypření s mělkým mícháním. V kombinaci se strojem Joker 3 nebo 3,5 CT. Nízký tahový příkon radliček LD+ umožní hluboké narušení podorničních utužených vrstev a dvouřadý diskový podmítač urovná a promíchá zpracovaný profil.

 

nahoru