Smykem řízené nakladače

Objevte LUKROM

Smykem řízené nakladače

Řada smykem řízených nakladačů se může pochlubit 12 komplexními kolovými a pásovými modely.

Tyto jedinečné nakladače s jednodílným ramenem a bočním vstupem byly zvláště navrženy, vyvinuty a vyrobeny tak, aby byly bezpečnější, ekonomičtější a produktivnější než jejich konkurenti s čelním vstupem.

Kolové

Smykem řízené nakladače jsou nejbezpečnějšími smykem řízenými nakladači na světě. Mají unikátní boční dveře pro bezpečné a snadné nastupování či vystupování. Ať už uživatel pracuje kdekoliv, smykem řízené kolové nakladače JCB jsou díky své všestrannosti, ovladatelnosti a viditelnosti absolutně nedocenitelné. V nabídce je několik typů kolových nakladačů: 135, 155, 175, 190, 205, 225, 260, 280, 300, 330. Tyto typy se od sebe liší pouze běžnými vlastnosti, jako jsou provozní hmotnost, výkon motoru, nosnost, zvedací kapacita nakladače a další. Záleží vždy na požadavcích zákazníky, který z uvedených nakladačů je vhodný právě pro jeho potřeby. Tyto nakladače jsou oblíbeným strojem pro svoje minimální rozměry a obratnost při zatáčení na místě.

Pásové

Pásové smykem řízené nakladače jsou nejbezpečnějšími kompaktními nakladači na světě. Mají unikátní boční dveře pro bezpečné a snadné nastupování či vystupování. Pásové smykem řízené nakladače ocení jejich uživatelé zejména při práci ve složitých terénních podmínkách jako je např. bláto, kluzký povrch a další. V nabídce je několik typů pásových nakladačů: 150T, 190T, 205T, 225T, 260T, 300T, 320T. Tyto typy se od sebe liší pouze běžnými vlastnosti, jako jsou provozní hmotnost, maximální výkon, únosná zátěž, zvedací síla nakladače a další. Záleží vždy na požadavcích zákazníky, který z uvedených nakladačů je vhodný právě pro jeho potřeby.

 

Katalog

nahoru