Speciální kloubové a teleskopické nakladače

Objevte LUKROM

Speciální kloubové a teleskopické nakladače

Teleskopické kolové nakladače JCB jsou navrženy pro maximální všestrannost v omezeném prostoru a přinášejí maximálně pohodlnou, produktivní a bezpečnou pozici při ovládání, špičkový tažný účinek, permanentní pohon na čtyři kola, hydrauliku se sdíleným průtokem a další funkce.


Kompaktní kolové nakladače jsou ideální řešení do malých prostorů. Jsou malé, manévrovatelné a všestranné; mohou se pochlubit hydrostatickým převodovým ústrojím, pohonem všech kol, vynikající světlou výškou a nízkou výškou přes kabinu.

TM 180

Kloubový nakladač s teleskopickým ramenem bude vyhovovat uživatelům, kteří požadují vynikající přehled okolo celého stroje a zároveň vysoký dosah ramene.

Stroj JCB TM180 se vyznačuje vyspělým hydrostatickým pojezdem se silným motorem, jednoduchým ovládání, prostornou kabinou, permanentním pohonem na čtyři kola a dalšími jedinečnými vlastnostmi.

Výška zdvihu JCB TM180 dosahuje až 4534 mm s maximálním zatížením 1800 kg.

TM 220

Teleskopický nakladač s označením TM220 se může chlubit novou konstrukcí předního teleskopického výložníku.

Komfortní kabina tohoto nakladače patří k nejlepším ve své třídě, což zajišťuje pro obsluhu maximální pohodlí. Výška zdvihu JCB TM220 je 4562 mm s maximálním zatížením 2200 kg.

Tento stroj je poháněn motorem Kohler maximálním výkonem 55 kW. Standardní maximální rychlost je 20 km/h.

Kabina stroje TM220 splňuje normu ROPS/FOPS, což zaručuje maximální bezpečnost při práci.

TM 320

Teleskopický nakladač JCB TM320 je poháněn motorem JCB Ecomax s vysokým točivým momentem při nízkých otáčkách, dosahující maximální výkon až 93 kW.

Maximální všestrannost v omezeném prostoru, výška zdvihu až 5200 mm, nosnost až 3200 kg, špičková a jednoduchá ovladatelnost, permanentní pohon na čtyři kola a další vlastnosti dělají tento nakladač TM320 maximálně produktivním a jedinečným strojem na trhu.

TM 320S

Teleskopický kolový nakladač JCB TM320S je poháněn motorem JCB Ecomax s vysokým kroutícím momentem při nízkých otáčkách, dosahující maximální výkon až 108 kW.

Díky šesti stupňové převodovce Powershift s volbou automatického řazení dosahuje pojezdové rychlosti až 40 km/h. Navíc je tato převodovka je vybavena systémem „TORQUE LOCK“ uzamčením 2. až 6. rychlostního stupně pro dokonalý přenos rychlosti pojezdu stroje, což ocení obsluha např. při hrnutí materiálu na silážní jámě či častých a delších přejezdech mezi farmami.

TM 320S má nosnost až 3200 kg a výšku zdvihu až 5200 mm. Díky těmto technickým parametrům, komfortní kabině a snadnému ovládání se stal tento nakladač leaderem ve své třídě na trhu.

 

403

Maximální výkon motoru JCB 403 dosahuje 28 kW, přičemž maximální nosnost nakladače je 838 kg s výškovým dosahem až 2,67 m.  

Nakladač JCB 403 se může chlubit opravdu kompaktními rozměry. Nejmenší z kloubových nakladačů JCB je všestranný, má velkou světlou výšku a nízkou výšku stroje, je úzký a dobře manévrovatelný, což ho činí velkým pomocníkem při práci ve stísněném prostoru.

Tento stroj se zkrátka stane ideálním pomocníkem i pro malé farmy.

 

407

Nakladač JCB 407 využívá k pohonu hydrostatický pohon se dvěma rychlostmi, maximální výkon motoru je 48 kW, nosnost tohoto nakladače při jeho plném zatočení je 3226 kg s výškovým dosahem až 2000 mm.

Tento nakladač umožňuje vynikající výhled na pracoviště a kolem stroje. JCB 407 má kompaktní rozměry, nízkou výšku přes kabinu a velmi dobrou manévrovatelnost.

409

JCB 409 nejsilnější kolový nakladač z řady kompaktních nakladačů JCB s hydrostatickým systémem pohonu.

Při své kompaktní velikostí má robustní stavbu, silné nápravy s uzávěrkou diferenciálu a jak je obvyklé u těchto JCB nakladačů i vynikající rozhled z komfortní kabiny.

Maximální výkon motoru je 56 kW, při maximální nosnosti 3648 kg při jeho plném zatočení a výškovému dosahu téměř 3,2 m. A právě díky zmiňovanému hydrostatickému systému pohonu si na obsluhu těchto strojů každý uživatel zvykne během několika pár minut.

nahoru