Novinka

TRADIČNÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ JSOU TADY

15/05/2023

Po roce se opět otevřou brány střediska divize zemědělské techniky v Kroměříži. Naše tradiční DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ startují 17. ročník této akce. Buďte u toho s námi! Akce proběhne 16.-18.5.2023 vždy od 9.00 do 16.00 hodin.

Desítky strojů značky JCB, HORSCH, JOHN DEERE ukáží svoji sílu již tento týden. "Startujeme 17. ročník této tradiční akce, která bude probíhat 3 dny a to v termínu 16.5. - 18.5. vždy od 9.00 do 16.00 hodin. Představíme Vám kompletní poftlólio naší divize zemědělstké techniky. Největší zastoupení zde budou mít značky JCB, HORSCH a JOHN DEERE, jako doplňkový sortiment představíme značky PATRIOT, KRAMPE a MASCHIO." uvedl vedoucí střediska Jan Kubín.

Během těchto dnů se můžete těšit nejenom na představení zemědělské techniky, ale také technologií divize mechanizace živočišné výroby. Zastoupení zde také budou mít divize komodit a agrochemie.

„Tato akce je tradiční a vždy se na ni velmi těšíme. Je to především o propojení a setkání se. Přijďte nás navštívit. “ doplnil šéf střediska v Kroměříži Jan Kubín.

Na setkání s Vámi se těší vedení společnosti a zástupci prodejních středisek z Kroměříže, Bánova u Uherského Brodu, Valašského Meziříčí, Třebčína u Olomouce, Svitav s Hrotovic. 

Adresa: Kaplanova 1810/2D, 767 01 Kroměříž

 

 

 

nahoru