Traktory

Objevte LUKROM

Traktory

Jedinečná inovace, pohodlí a produktivita to vše přináší generace traktorů JCB Fastrac.

Stroje JCB Fastrac se od zahájení výroby v roce 1991 neustále vyvíjí a inovují. Původní principy však stojí stále na stejných základech.

Úplné odpružení, kotoučové brzdy, celorámová konstrukce podvozku a další jedinečné vlastnosti to vše představují stroje FASTRAC.

JCB Fastrac řada 3000

Řada Fastrac 3000 je ukázkou všech předností koncepce Fastrac.

Představuje nejvyšší stupeň využití výkonu motoru a díky tomu vysoký stupeň ekonomiky provozu. Může se stát vašim skvělým pomocníkem, pokud potřebujete, jak vysoký výkon, tak nízkou spotřebu.

Fastrac této řady také představuje jedinečné odpružení přední i zadní nápravy s hydropneumatickým vyrovnáváním zadní nápravy.

Další z velkých předností pro uživatele je velmi pohodlná a komfortní kabina.

JCB Fastrac řada 4000 - NOVINKA

 

Nový Fastrac je postaven na originální myšlence dispozice, všestrannosti a zároveň vsází na výkon a schopnosti.

Tato řada je ještě výkonnější, zároveň ekonomičtější, silnější, hbitější, univerzálnější a snadnější na obsluhu. Modely Fastrac 4000 jsou celkově odpružené a v kombinaci s ABS kotoučovými brzdami, které se standardně používají na nákladních vozech, poskytují jedinečný komfort. Výkon motorů se pohybuje v rozmezí od 118kW do 228kW.

Tato novinka se spoustou vychytávek, jako jsou například řiditelné obě nápravy, se dočkala svého vstupu na český trh v roce 2015.

JCB Fastrac řada 8000

 

Fastrac řady 8000 je postaven na novém prostorovém rámu s odpruženými nápravami a chlubí se prostornou a komfortní kabinou.

Tato řada byla významná také svým motorem AGCO SISU Tier 4i o objemu 8,4 litru. Tyto motory byly vyvinuty pro velmi vysokou zátěž. Pro vynikající nosnost zadní nápravy má Fastrac 8000 mírně zvětšeny zadní kola. Tyto stroje využívají dvourozsahovou převodovku s plynule měnitelným převodem, který zajišťuje precizní fungování stroje. Řada 8000 je velmi vhodná pro plnění náročných úkolů především v polním prostředí.

Na podzim roku 2015 byla tato řada inovována, což přivedlo velké změny především používáním motoru Tier 4 Final a novou komfortnější kabinou.

 

nahoru