en f

Novinka

Tři dny plné novinek, dobrého jídla i lákavé tomboly. Středisko v Kroměříži se po roce opět otevřelo

26/02/2016

KROMĚŘÍŽ| Poslední únorový týden to na středisku v Kroměříži opět žilo. Třídenní Dny otevřených dveří nabídly až čtyřicet strojů zemědělské techniky. Na akci zavítalo více než 1500 návštěvníků. LUKROM předvedl své stěžejní značky – především JOHN DEERE, HORSCH a JCB. Novinkou pak byla dopravní technika Krampe, krmné vozy Patriot a své místo zde měla také mechanizace živočišné výroby, pneuservis, vaky a fólie nebo nabízené podrýváky Maschio.

„Představili jsme zastoupení všech řad traktorů John Deere, samochodnou řezačku, pásový traktor, zahradní i komunální techniku a další novinky. Z techniky vyrábějící se pod značkou
HORSCH bylo na dni k vidění postřikovač Leeb, dále pak secí stroje Pronto 6DC a 3DC, diskové podmítače a další stroje. Z významné světové značky JCB viděli návštěvníci celou škálu teleskopických nakladačů, tři kloubové nakladače a chybět nemohl ani nový Fastrac,“ vyjmenoval největší lákadla vedoucí střediska Jan Kubín.

Každý kdo přišel na letošní Dny otevřených dveří, mohl nahlédnout i do technického zázemí střediska. Po celou dobu akce se lidé občerstvovali u bohatého rautu a potěšila také tombola, ve které lidé vyhrávali hodnotné ceny, jako například montérky, modely traktorů, olej, trička nebo čepice.

A jak to na Dnech vypadalo, se můžete podívat  zde: http://www.lukrom.cz/fotogalerie

 

nahoru