en f

Novinka

V Kroměříži se představí zemědělská technika i známý lidový vypravěč

15/06/2015

Novinky ze zemědělské techniky, odborné konzultace se specialisty, stroje zastupovaných předních značek, prohlídka pneuservisu, ale také bohaté občerstvení a kulturní tahák v podobě známého lidového vypravěče a zpěváka Františka Uhera z Lanžhota.
KROMĚŘÍŽ| 
Společnost LUKROM po roce chystá další pokračování tradiční akce Den otevřených dveří, která odstartuje v prostorách střediska v Kroměříži v úterý 24. února v 9 hodin a potrvá tři dny.

„I letos se budeme veřejnosti snažit představit co nejvíce strojů zastupovaných značek zejména John Deere, Horsch a JCB. Některé stroje budou přímo předváděcí. Ovšem samotné vyzkoušení bude záležet na domluvě se zákazníkem mimo akci. Stroje se rozmístí jak do kryté haly, tak před budovou na nádvoří,“ prozradil vedoucí střediska v Kroměříži Jan Kubín s tím, že na místě budou zájemcům k dispozici také specialisté a nejlepší pracovníci servisu. „Lidé se tak dozví podrobnější informace o nabízené technice. Momentálně se snažíme na akci dodat co nejnovější stroje. Budeme rádi za sedmitisícovou řadu traktorů John Deere, osmitisícovou už bohužel nestihneme,“ doplnil Jan Kubín.

Návštěvníci budou moci nahlédnout i do technického zázemí střediska, včetně pneuservisu. „Po celou dobu akce se lidé mohou občerstvit u bohatého rautu. Lákadlem je i připravovaná tombola, ve které budou hodnotné ceny jako například montérky, modely traktorů, olej, trička nebo čepice,“ pozval na tradiční Dny otevřených dveří Kubín.

nahoru