en f

Novinka

VYBRALI SI TOP MODEL! LUKROM prodal další kousek značky JCB

23/08/2021

AG Družstvo Kružberk hospodařící v malebné krajině poblíž Kružberské přehrady, dobře známé ze seriálu „Velké sedlo“ si v letošním roce pořídilo nový teleskopický manipulátor JCB 560-80 Agri Xtra. Rozhodnutí koupit nový silný manipulátor s nosností 6 tun padlo již v minulém roce.

Obsluha stroje Josef Bednaří, mechanizátor podniku Michal Kocian, prodejce LUKROM Tomáš Hapka. (foto z leva)

 

Vedení podniku nechalo výběr stroje na mechanizátorovi a obsluze, kteří vyzkoušeli několik značek a modelů. Nakonec padl výběr na nejrobustnější manipulátor od společnosti JCB s označením 560-80 Agri Xtra se zvedací kapacitou 6 tun a maximální výškou dosahu 7,9 m. "Vzhledem k tomu, že v podniku mají již 2 starší manipulátory MERLO s hydrostatickým pohonem, na který je obsluha zvyklá, dali přednost u nového manipulátoru JCB převodovce DUALTECH VT kombinující hydrostatický a mechanický převod," přiblížil obchodní manažer LUKROMU Tomáš Hapka. 

 

 

 

Hlavní pracovní činností nového manipulátoru budou klasické zemědělské aplikace, jako např.: nakládka obilí, vyhrnování obilí ve skladě, sběr a nakládka balíků, nakládka hnojů a hrnutí senáže na silážní jámě, kde nový manipulátor nahradí stařičký tahač Škoda 180.

„Džízbo 560 je kus železa, je těžší a při práci mnohem stabilnější,“ popisuje obsluha stroje Josef Bednařík, který je s novým manipulátorem maximálně spokojený. „Kabina je prostorná, s výborným výhledem do všech stran, ale hlavně je manipulátor obutý na větších kolech, které jsme si přáli," dodává Michal Kocian, mechanizátor podniku.


DĚKUJEME za projevenou důvěru a pevně věříme, že nový teleskopický manipulátor bude ve společnosti AG Kružberk dobře sloužit.

ZDE objevíte ty největší přednosti teleskopický manipulátoru JCB 560-80 Agri Xtra

 

ZAJÍMAJÍ VÁS ZEMĚDĚLSKÉ STROJE JCB NEBO UVAŽUJETE O JEJICH KOUPI?

Objevte LUKROM s kontaktujte naše obchodní zástupce.

 

nahoru