en f

Novinka

Začíná sezona višní začíná! Přijeďte si pro ty své do lukromáckého sadu v Buchlovicích

03/07/2020

Doba třešní a višní začíná. Na stromech se více či méně červenají sladké plody, které lákají k ochutnání. Ne každý je má ale přímo na zahradě. A od toho je tady LUKROM! Sběr višní startujeme již od pondělí.

Kompot, bublanina nebo sladké knedlíky - na to všechno se višně výborně hodí. Pokud si nechcete kupovat drahé krabičky v supermarketech, můžete se pro ně vypravit sami do našich lukromáckých sadů na úpatí buchlovských kopců.Ty jsou od roku 2010 přihlášeny v režimu integrovaného pěstování ovoce, který je šetrnější k životnímu prostředí. Sad Buchlovice, který spadá pod náš podnik LUKROM plus s.r.o. se chlubí dlouholetou tradicí pěstování nejen višní, ale také jablek.

Integrovaná produkce je ekonomická produkce ovoce vysoké kvality při uplatnění ekologicky přijatelných metod pěstování a minimalizaci nežádoucích vedlejších účinků agrochemikálií při jejich používání. Klade důraz na zvýšení ochrany životního prostředí a lidského zdraví.

Sběr a prodej višní v sadu Buchlovice se uskuteční od příštího týdne, a to v čase od 8 do 15 hodin. Cena konzumních višní za 1 kg se pohybuje mezi 23-25 Kč. Višně na kvas (1kg/ 13 Kč nad q) je nutné si dohodnout dopředu a to na emailu jaromir.tabarka@lukrom.cz

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na naše pracovníky, kteří jsou vám k dispozici na tel. 775 782 154.

  

PRODEJ VIŠNÍ - SAD BUCHLOVICE

6 - 10. 7. 2020
po - pá 8-15 hod.

Cena: 

23 - 25 Kč višně konzumní

           13,- Kč na kvas (nad q) nutno dohodnout dopředu na jaromir.tabarka@lukrom.cz

  JAK SE K NÁM DOSTANETE? 

nahoru