en f

Novinka

Zájem o speciální návěsy pro tahače stoupá

06/05/2020
Se společností KRAMPE Fahrzeugbau sídlící v německém Coesfeldu pojí LUKROM již letitá spolupráce. Jedná se o značku specializující se výhradně na transportní techniku, ať už pro transport různých materiálů pocházející ze zemědělství, ze stavebnictví či z komunálu. 

Značka KRAMPE se řídí mottem: „Kvalita pro přepravu“, kde je brána kvalita použitých materiálů, kvalita zpracování a celková robustnost, jednoduchost a zároveň funkčnost celé konstrukce.

Počátky podniku KRAMPE se mapují od výroby jednoduchých jednoosých sklápěčů až po dnes nabízenou různorodou dopravní techniku. Ve výrobním portfoliu najdeme jednoosé návěsy, hákové nosiče a speciální návěsné návěsy pro tahače různých značek výrobců.

„Poslední dobou pociťujeme čím dál větší zájem o speciální návěsné návěsy pro tahače, kde se využívá homologace tahačů jako traktor a doprava zvláště v zemědělství se stává efektivnější proti dopravě pomocí klasických kolových traktorů a návěsů. Zbrusu novým majitelem dvou kusů návěsných návěsů pro tahače značky KRAMPE se stala společnost Zemědělské družstvo Senice na Hané. Novým majitelům přejeme hodně spokojených odvozených tun,“ sdělil vedoucí projektu KRAMPE Daniel Kuchař.

nahoru