en f

Novinka

Zákazníci LUKROMU opět navštívili JCB

21/10/2016

Patnáctičlenná posádka složená z klientů a zaměstnanců společnosti LUKROM navštívila v polovině října společnost JCB ve Velké Británii. O novinky a bohatý program rozhodně nebylo nouze. „Jsem velmi rád, že máme možnost klientům ukázat sídlo této světové značky. Měli jsme opět jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí řady důležitých továren a vidět na vlastní oči vyvíjení i výrobu strojů opravdu kvalitní značky JCB,“ řekl vedoucí projektu JCB Petr Sedláček.

Návštěvníci zažili opět zajímavý a velmi nabitý program. Celý program začal přivítáním návštěvníků v sídle společnosti v okrese Staffordshire. Po přivítání bylo pomocí velmi působivé prezentace tvořené videoklipy představena celá společnost, její vize a poslání. Poté se účastníci přemístili do muzea Story of JCB, které velmi zajímavým způsobem zobrazuje celou historii rodiny Bamfordových, vývoje společnosti a také historii vývoje strojů.

Účastníci tohoto zájezdu zažili program naplněný každou minutou času a ve dvou dnech navštívili hned 4 továreny z celkového počtu 12, které ve Velké Británii jsou. Již od roku 2005 si společnost JCB sama vyrábí motory a výprava mohla vidět na vlastní oči, jakým způsobem to probíhá, když navštívila továrnu ve Foston - Derby, v níž se tyto unikátní motory JCB vyrábí. Dalšími zastávkami byli továrny na výrobu teleskopických manipulátorů, čelních kolových nakladačů a v neposlední řadě také traktorů Fastrac. Zejména poslední zmíněna továrna se stroji Fastrac byla pro účastníky velmi zajímavá. Mohli na vlastní oči vidět zcela novou řadu Fastraců 8000, která byla teprve před 14 dny uvedena na trh.

Celou výpravu potom završila návštěva centrály pro distribuci náhradních dílů a servisní podporu ve Waterloo Park a také nahlédnutí do kancelářských prostor společnosti JCB. Po náročném programu se po dvou dnech vrátili účastnici plni dojmů zpět do České republiky. „Zájezd hodnotím velmi pozitivně. Po celou dobu se nám zaměstnanci JCB maximálně věnovali a věřím, že pro všechny účastníky a milovníky techniky bylo zážitkem vidět zákulisí společnosti JCB. Jsem přesvědčený o tom, že do budoucna podobnou návštěvu opět zorganizujeme,“ uzavřel za společnost LUKROM Petr Sedláček.

 

nahoru