en f

Novinka

DEN JCB LUKROMU

30/11/-0001

Již za několik dní se zahalí středisko ve Valašském Meziříčí „žlutým kabátem“. Středisko obsadí zemědělská technika JCB v celé své kráse. Jaký bude program tohoto dne a jaké novinky představíme?

Anglická značka JCB ukáže kompletní portfólio již příští týden ve Valmezu. Buďte u toho s námi!

Po polním dnu v Tlumačově se dočká svého dne i značka JCB. Hlavním impulzem pro uspořádání akce „JCB DEN“ bylo uvedení novinek na česky trh. Největší novinkou, která bude na místě představena je nový FASTRAC iCON.

„JCB DEN“ pořádáme již po druhé. Poprvé byl v roce 2019 a jsem velmi rád, že akci po letech opakujeme. Můžete se těšit na kompletní porfólio značky JCB, které uvidí staticky, ale i dynamicky,“ upřesnil vedoucí projektu JCB Petr Sedláček.

 

JCB DEN se uskuteční ve čtvrtek 22.9. na našem středisku ve Valašském Meziříčí. (GPS souřadnice: 49.486736, 17.955798 )

 

Můžete se těšit na průřez značkou JCB: od malých kloubových nakladačů přes smykem řízené nakladače, manipulační technika, velké kloubové nakladače až po největší novinku tohoto dne traktory JCB FASTRAC iCON.

 

Akce bude probíhat od devíti hodin a po oficiálním programu si můžete vyzkoušet jednotlivé stroje na připravených stanovištích. Čeká nás spoustu zajímavých rozhovorů, bohaté občerstvení, tombola a špičková značka JCB přímo v akci.

 

Všichni jste srdečně zváni.

Těšíme se na Vás LUKROMteam 

nahoru