Fotogalerie

Polní den zemědělské techniky HORSCH

Polní den Šaratice 2019

Téměř dvě stovky návštěvníků bylo v pátek 14. června 2019 u startu prvního ročníku lukromáckého POLNÍHO DNE ŠARATICE. Viděli jsme přehlídku moderních zemědělských strojů předních značek JCB, HORSCH i JOHN DEERE, komentované prohlídky techniky, praktické ukázky přímo na poli v prostoru našeho zemědělského střediska ZEV Šaratice a užili jsme si také tombolu s luxuními cenami.

Dnům otevřených dveří v Kroměříži dominuje stříbrný FASTRAC

Třešinkou na dortu je unikátní stříbrný Fastrac společnosti JCB, která oslavila 25 let výročí výroby těchto traktorů.KROMĚŘÍŽ| Ani letos společnost LUKROM nevynechala oblíbenou tradiční akci Dny otevřených dveří, které se koná od úterý 28. února a končí dnes úderem 16 hodiny. 

K vidění byla opět ta nejlepší zemědělská technika zastupujících značek JOHN DEERE, HORSCH, JCB, PATRIOT, KRAMPE, BAUER či MASCHIO. Pozadu nezůstala ani mechanizace živočišné výroby, která spadá do divize zemědělské techniky, ale také výroba ocelových konstrukcí a hal, zahradní a komunální technika.

Třešinkou na dortu je unikátní stříbrný Fastrac společnosti JCB, která oslavila 25 let výroby těchto traktorů na trhu. K oslavě tohoto milníku v historii vyrobila produkce Fastrac JCB na podzim loňského roku exkluzivní limitovanou sérii 25 strojů Fastrac 4220 25 Year Edition a jeden z nich je právě teď k vidění na našem středisku v Kroměříži.

LUKROM oslavil narozeniny se svými zaměstnanci a přáteli

LÍPA| Ačkoli se zpočátku zdálo, že počasí akci přát nebude, nakonec se všichni zúčastnění přece jen těšili ze sluníčka. Den plný zábavy, smíchu, radosti a setkávání se prožilo uplynulou sobotu 11. června v areálu střediska v Lípě hned několik stovek zaměstnanců skupiny LUKROM. Společně tak oslavili již pětadvacetileté výročí společnosti LUKROM spol. s r.o. Jak jsme si oslavy života našeho podniku užili se přesvěčte v následující fotogalerii.

Středisko v Kroměříži pořádalo tradiční Dny otevřených dveří

KROMĚŘÍŽ| Poslední únorový týden to na středisku v Kroměříži opět žilo. Třídenní Dny otevřených dveří nabídla až čtyřicet strojů zemědělské techniky. Na akci zavítalo více než 1500 návštěvníků. LUKROM předvedl své stěžejní značky – především JOHN DEERE, HORSCH a JCB. Novinkou pak byla dopravní technika Krampe, krmné vozy Patriot a své místo zde měla také mechanizace živočišné výroby, pneuservis, vaky a fólie nebo nabízené podrýváky Maschio.

Tradiční Setkání agronomů v Pozlovicích se vyvedlo na jedničku

POZLOVICE| Tradiční "lukromácká" akce Setkání agronomů, která se konala první týden v prosinci v Pozlovicích, se opět vyvedla na výbornou. LUKROM hostil v klidném prostředí hotelu Adamantino kolem 150 účastníků. Novinky z vysoké politiky přijel představit i současný ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka a přítomen byl i generální ředitel společnosti LUKROM, spol. s r.o. Ing. Zdeněk Červenka. Agronomové zhodnotili končící pěstitelskou sezónu a dále volně debatovali při sklence dobrého vína a tónech moravských lidových písní.

 

Parta účetních si užila třídenní pracovně relaxační pobyt na Valašsku

VELKÉ KARLOVICE| Odborné debaty, školení, utužení vazeb, ale také pořádná dávka relaxu. Resort Valachy Velké Karlovice hostil na začátku listopadu pořádnou partu „lukromáckých“ účetních. Do horského Spa hotelu Lanterna jich vyslala společnost více než pět desítek.

RACIOLA ovládla Perlu Zlínska. Pyšní se hned dvěma cenami

ZLÍN|Ocenění Perla Zlínska 2015 převzalo první říjnovou sobotu patnáct výrobců ze Zlínského kraje. Perlu Zlínska uděluje desátým rokem agrární komora společně se Zlínským krajem. Komise letos hodnotila 130 vzorků od 36 výrobců.

V kategorii masných výrobků byla oceněna šunka Viktoria RACIOLA Uherský Brod. "Je složena z 98 procent masa jen z prsních řízků. Je to ta nejlepší šunka, co se dá vyrobit. Vidíme to v našich podnikových prodejnách, prodává se nejvíc," přiblížil ředitel společnosti Zdeněk Červenka. 

Při letošním jubilejním desátém ročníku byly oceněny také společnosti, které se do soutěže tradičně zapojují a podpořily propagací Perly Zlínska. Oceněno bylo deset firem a RACIOLA nemohla chybět.

Středisko v Kroměříži se otevřelo lidem

KROMĚŘÍŽ| Novinky ze zemědělství, ale i ze samotného LUKROMU. Společnost měla poprvé možnost přiblížit veřejnosti nový projekt se světově známou značkou JCB, jejíž přímé zastoupení získala loni v březnu pro oblast zemědělské techniky v regionu Moravy a východních Čech.

Na tradičních Dnech otevřených dveří, které se konaly v posledním únorovém týdnu, předvedla firma LUKROM hned několik modelů těchto zářivě žlutých krasavců. „Nechyběly však ani stroje dalších významných značek John Deere a Horsch. Ukázku produktů předvedla také mechanizace živočišné výroby, značky Hyplast i Luclar,“ přiblížil vedoucí střediska v Kroměříži Jan Kubín.

Nahlédnutí do našeho pneuservisu

KROMĚŘÍŽ| Pneuservis je v provozu od roku 2003. Sídlí v nově rekonstruované budově, která je součástí střediska servisních služeb a obchodu se zemědělskou technikou v Kroměříži. Specifikem servisu je průjezdné stání pro nákladní automobily, autobusy, zemědělské a průmyslové stroje, v délce 24 metrů.

Stájová technologie a zařízení do stájí

Středisko mechanizace živočišné výroby je součástí společnosti LUKROM od roku 2004 a zajišťuje komplexní dodávky pro živočišnou výrobu, zejména dodávky staveb včetně rekonstrukcí, dodávky projektů, dodávky a montáže stájových technologií DE BOER, New farms, dodávky a montáže technologie dojení AGROMILK, chlazení MUELLER, dodávky a montáže technologie zpracování kejdy BAUER AUSTRIA.

nahoru