HORSCH

Objevte LUKROM

 

 

Vítejte v LUKROMU u HORSCH

Firma Lukrom spol. s r.o. je již od roku 1995 v úzkém partnerském vztahu s firmou HORSCH Maschinen GmbH, která se jako specialista na moderní technologie zpracování půdy a setí vypracovala na čelního evropského výrobce, jež udává trend ve vývoji zemědělské techniky.

Od roku 2011 firma HORSCH začlenila do svého portfolia stroje na ochranu rostlin pod značkou Horsch Leeb, kde tyto, stejně tak jako stroje na zpracování půdy a setí, udávají směr jak z hlediska ekologických opatření, tak i v kvalitě aplikovaných dávek.

Firma HORSCH Maschinen GmbH byla založena v 1984 na malé zemědělské usedlosti rodiny pana Horsche v bavorském Schwandorfu.

Více než 30 let zkušeností s rostlinnou produkcí a pokrokové myšlenky z praxe jsou základy, na kterých vznikají stroje a systémy, kde kvalita, robustnost a dlouhá životnost odpovídají nejvyšším nárokům zemědělců po celém světě.

Produkty Horsch

Náhradní díly

Široký sortiment náhradních dílů značky HORSCH nabízí ve svých skladech střediska Valašské Mezižřící, Kroměříž, Bánov a Třebčín u Olomouce.

Díky kvalitě a dobrým zkušenostem našich zákazníků společnost LUKROM dodává také originální opotřebitelné díly.

Díky ověřené službě jsme schopni zajistit také rychlou dodávku ND – do 24 hodin po objednání.

Reklamní předměty

Střediska společnosti LUKROM nabízí zemědělské i nezemědělské veřejnosti prostřednictvím svých prodejen široký sortiment předmětů značky HORSCH, např.:

  • hračky,
  • modely jednotlivých strojů,
  • oblečení – dětské, dámské a pánské,
  • čepice,
  • pracovní oděvy a potřeby,
  • obuv,
  • drobné reklamní předměty.


Více informací můžete získat na našich střediscích ve Valašském Meziříčí, Kroměříži, Bánově a Třebčíně u Olomouce.

Kontakt

Vedoucí projektu:

Petr Kachník
Mob.: +420 606 713 482
petr.kachnik@lukrom.cz

nahoru