JCB

Objevte LUKROM

JCB Logo and symbol, meaning, history, PNG, brand


Vítejte v LUKROMU u JCB (najdete nás také na www.jcb-agro.cz)


Společnost LUKROM, spol. s r.o. získala v březnu roku 2014 oficiální přímé zastoupení světové značky JCB pro oblast zemědělské techniky v regionu Moravy a východních Čech. Obchodní zastoupení značky JCB na českém trhu je pro společnost LUKROM, spol. s r.o. důležitým milníkem v oblasti prodeje zemědělské techniky.


JCB je nejenom spolehlivým dodavatelem zemědělské techniky, ale zajišťuje také spolehlivý záruční a pozáruční servis, přístup k diagnostickým údajům, rychlé a kvalitní služby spojené s dodávkami náhradních dílů. V současné době nabízí a servisuje stroje JCB střediska v Bánově, Kroměříži, Valašském Meziříčí, Třebčíně u Olomouce, Unanově a Svitách.


Kořeny společnosti JCB jsou již dlouho zakotveny v zemědělství. Zakladatelem této společnosti je Sir Joseph Cyril Bamford, který uvedl na trh jako první produkt traktorový přívěs.

Tyto základy společnosti se v ní odráží až dodnes, kdy společnost nabízí v širokém rozsahu stroje od manipulační techniky až po traktory Fastrac, které poskytují nejvyšší úroveň kvality a produktivity práce.


Angažovanost společnosti JCB pro region jen podtrhuje umístění svého středoevropského skladu náhradních dílů v Plzni. Tisíce produktů je zde připraveno k doručení do 24 hodin, což je jistě zásadní vstupní branou k podpoře zákazníkům v České republice a okolních zemích.


JCB je třetím největším výrobcem stavebních a zemědělských strojů na světě. Zemědělská divize dodává na trh špičkové nakladače, manipulátory a traktory.


Prospekt EVROPA/ŘADA PRO ZEMĚDĚLSTVÍ

Produkty JCB

Reklamní předměty

Střediska společnosti LUKROM nabízí zemědělské i nezemědělské veřejnosti prostřednictvím svých prodejen široký sortiment předmětů značky JCB. Jsou to například hračky, modely strojů, oblečení – dětské, dámské i pánské, čepice, deštníky, pracovní oděvy a potřeby, obuv, hrnky a další drobné reklamní předměty.


Více informací můžete získat na našich střediscích v Bánově, Kroměříži, Valašském Meziříčí a Třebčíně u Olomouce.

Katalog reklamních předmětu ke shlédnutí zde.

Náhradní díly

Ve skladu náhradních dílů využíváme všeobecně systém čárových kódů všech náhradních dílů JCB, které soustřeďujeme zejména na středisku Bánov. Široký sortiment náhradních dílů JCB nabízí také naše další střediska, tj. Kroměříž, Valašské Meziříčí a Třebčín u Olomouce. Díky ověřené službě jsme schopni zajistit velmi rychlou dodávku ND – do 24 hodin po objednání.

Kontakty

Email: jcb@lukrom.cz

Vedoucí projektu JCB:

Petr Sedláček
Tel./fax: +420 572 646 217
Mob.: +420 602 188 123
petr.sedlacek@lukrom.cz

nahoru