en f

JOHN DEERE

John Deere

Vítejte v LUKROMU u JOHN DEERE

Společnost LUKROM, spol. s r.o., zastupuje společnost JOHN DEERE od roku 1993. V současné době se zabývají prodejem a servisem strojů JOHN DEERE střediska v Kroměříži, Valašském Meziříčí, Bánově a Třebčíně u Olomouce.

John Deere je největším světovým producentem zemědělské techniky s historií delší než 170 let. Za léta působení na českém trhu si získala u svých uživatelů punc vysoké kvality, spolehlivosti a důvěry.

Naše společnost poskytuje servis přibližně u 600 traktorů a přibližně u 150 samochodných strojů. Servisní střediska disponují kvalitními servisními techniky, jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi a přípravky pro provádění odborného servisu. Ve spojení s dodávkami náhradních dílů systémem XMD (dodávky do 24 hod) se snažíme v oblasti servisu zajistit ty nejkvalitnější služby. Tato služba pro zákazníky je naší prioritou, stejně jako průběžné vylepšování podmínek pro servis a uživatele.


Každoroční tradicí jsou předsezónní a posezónní opravy strojů v zimním období. Naši servisní technici jsou připraveni vyjíždět k servisním zásahům nejen v pracovní dny, ale i o víkendech a svátcích.

Produkty John Deere

Ke všem strojům nabízíme financování formou leasingu nebo úvěru přes PGRLF.

Náhradní díly

Široký sortiment náhradních dílů John Deere nabízí ve svých skladech střediska Kroměříž, Valašské Meziříčí, Bánově a Třebčín u Olomouce. Díky službě XMD – rychlé dodávky ND do 24 hodin po objednání jsme schopni v krátkém čase zajistit zákazníkovi požadovaný ND.

Reklamní předměty

Především středisko v Kroměříži, ale také i ostatní naše střediska ve Valašském Meziříčí, Bánově a Třebčíně u Olomouce nabízí zemědělské i nezemědělské veřejnosti prostřednictvím svých prodejny široký sortiment předmětů značky John Deere, např. hračky, šlapací i elektrické traktůrky, oblečení – dětské, dámské a pánské, čepice, deštníky, hrnky, pracovní oděvy a potřeby, obuv, sběratelské modely, drobné reklamní předměty.

Kontakt

Email: johndeere@lukrom.cz
Vedoucí projektu:

Jan Kubín
Mob.: +420 602 547 878
jan.kubin@lukrom.cz

 

 

nahoru